REHAU TÜRKİYE 

REHAU Euro 70-Design pencereleri için karar vermenizi kolaylaştıracak özellikler:
İkna edici ve bakımı kolay: Eşsiz derece yüksek değerli yüzeye sahip ve asil görünümlü profiller.

Eviniz için iddialı tasarım.

Evinize yüksek yatırımlar yapmaktasınız. Ve en ince ayrıntısına kadar beklentilerinize cevap vermesini bekliyorsunuz. REHAU Euro-Design 70 pencereler evinizin tadını çıkarmanıza katkıda bulunacaktır. Özellikle de tasarım konusunda bir takım talepleriniz var ise.Çünkü REHAU-Euro-Design 70 pencereleri evinizin görünümünü mükemmel şekilde tamamlar. Çok sayıda şekil, renk (kaplama veya özel boyama sayesinde) ve tasarım kanatları size geniş imkanlar sunmakta. Buna ek olarak çok özel bir imkanınız da var: Alüminyum kapaklar ile pencerenizi alüminyum cephelere entegre edebilir veya hoş vurgular o luşturabilirsiniz.

Sade’den alışılmışın dışındaya kadar

Şekil bakımından olduğu gibi renk seçiminde de REHAU Euro-Design 70 pencereler çok yönlüdür. Klasik Beyaz’ın yanı sıra neredeyse tüm RAL renkleri arasından kaplama veya boya rengi seçilebilir.

Yüksek beklentili tasarımlar için zarif şekiller

Pek çok mimari olasılık için REHAU Euro-Design 70 size uygun şekilleri ve uygulamaları sunmaktadır. Bu sayede mesela görünen alanlarda kıvrımlar ve eğimlerle veya basamak yapılı pencereler ile evinizin tarzını belirginleştirir ve etkileyici bir görünüm yaratır.

Farklı beğeniler için pencere kanatlarında farklı tasarım seçenekleri mevcuttur: Zarif kıvrımlı,yuvarlak veya düz kanat. Bu sayede pencerelerinizin yaşam alanınıza tarz sahibi vurgular katmakla birlikte evinizin genel mimarisine uyumlu şekilde konumlanacağından emin olabilirsiniz. Tabii ki yüksek seviye ısı yalıtım güvencesiyle birlikte.

REHAU Euro-Design 70 serisi yuvarlak kanat ile kombine edildiğinde eşi görülmemiş bir etki uyum ile evinizin havasını değiştirecektir. Kısacası,REHAU Eurı-Design 70 sistemi pencereler ile tüm beklentilerinizin fazlasına kavuşursunuz.

rehau türkiye

Kullanım kolaylığı:
REHAU Türkiye bayisi Windowsan dan temin edeceğiniz Euro 70-Design pencereleri kolaylıkla açılır ve kapanır.

Isı Yalıtımı
70mm derinliğine sahip ideal yapı derinliği ile 5-Odacık tekniği etkili bir ısı yalıtımı sağlar.

Ses yalıtımı:
REHAU Euro 70-Design pencereleri ile sessizliğin tadını çıkarın. Uygun izolasyon camları ile tam bir ses yalıtımı sağlanır.

Güvenlik:
Pencere profilleri, hırsızlığa karşı özel güvenlik önlemleri takılacak şekilde üretilmiştir.

Uzun ömür:
REHAU Euro 70-Design pencereleri mükemmel özellikleri sayesinde kendini ispat etmiş malzemeden imal edilmiştir.