Veranda ve Terasların Katlanır Camları

Veranda ve Terasların Katlanır Camları

Terasların katlanır camları yavaş yavaş moda oluyor. Büyük pencereler, evi daha parlak ve davetkar hale getirir. Akordeon pencereler, evin iç atmosferine birçok avantaj getirir. Çerçevesiz katlanır cam , içeriden görüşü iyileştirir ve aynı zamanda şık iç tasarım olanaklarını genişletir.
Katlanır pencereler ve bir akordeon kapı bir kitap gibi açılır ve panoramik cam tipine aittir. Bu tür yapıların özellikleri nedeniyle sundurma, balkon, teras gibi odalarda kullanılırlar.

Katlanır camın avantajları ve dezavantajları

Terasların katlanır camlanması aşağıdaki avantajları sağlar:

 • En büyük açık alan : Sistem duvara paralel yerleştirilmiştir, kanatlar sıkıca oturur, bu da pencere veya kapı açıklığının maksimum genişliğini sağlar;
 • Olumsuz hava faktörlerinden koruma :  Katlanır yapılar, binaları rüzgar, yağmur ve tozdan korur. Ayrıca, yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlayan çift camlı pencereler kullanıldığında, ısıtma için daha az kaynak harcanır;
 • Emniyet :  Üretici, işlemi rahat ve güvenli hale getiren yalnızca yüksek kaliteli teknolojik malzemeler kullanır. Tasarım, çocuklar ve engelli kişiler tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Çerçevesiz bir sistemin ana dezavantajı, düşük ısı direnci ve düşük ses yalıtımı özellikleridir. Terasların katlanır camları 10dB’den fazla perdeleme yapmaz ve soğuğun ve sıcağın geçmesine izin verir. Bu nedenle, yapının yalıtımına dikkat etmeniz gerekir. İkinci eksi, tam ışık iletimidir. Veranda veya balkonunuzun akşamları bir vitrin gibi parlamaması için, sistemi kurma aşamasında perdelik ve renklendirme seçeneklerini düşünmelisiniz.

Teraslar için katlanır cam çeşitleri

Pencere veya kapıların katlanır camları iki teknik seçeneğe sahiptir: kitap ve akordeon. Her iki tip de işlevsellik açısından farklılık gösterir ve kendi avantajlarına sahiptir. Sistemler, bir kır evinin alanından önemli ölçüde tasarruf sağlar ve küçük alanlarda bile kullanılabilir. Yüksek kılavuz profili ve hareketli makaraların kalitesi sayesinde katlanır yapılar yüksek rüzgar direncine sahiptir. Bu, onları büyük dış açıklıklara kurulum için uygun bir seçenek haline getirir.


Katlanır Cam Kullanım alanları
 • yazlık kafelerde;
 • restoranların yazlık veranda ve teraslarının düzenlenmesi için;
 • törenler için düğün alanları;
 • yaz sporları alanlarında;
 • balkonlarda, özel ve yüksek binaların sundurmalarında;
 • ofis bölmeleri olarak;
 • havuzlarda imar için;
 • vitrin giydirme dükkanı.
Ayrıca bir çardak, veranda, sera, teras eklemek istiyorsanız kır evlerinde ve kır evlerinde katlanır akordeon cam kullanılmaktadır.

Teras katlanır cam fiyatları

Cam fiyatları seçilen sisteme göre değişmektedir. İşlevsel ve teknik özelliklerde farklılık gösterirler. Her proje bireyseldir ve anahtar teslimi olarak yürütülür, bu nedenle fiyat her müşteri için hesaplanır. Ayrıca tasarım aşamasında maliyeti etkileyen ek faktörler de göz önünde bulundurulur. Örneğin alüminyum profil kullanımı binanın çekmesinden etkilenir.

Katlanır cam siparişi nereden verilir

Bireysel sipariş verebilir veya bizden bitmiş bir proje satın alabilirsiniz. Windowsan olarak şirketimiz, yalnızca Avrupa ve yerli üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini sunduğumuz pazar tekliflerini  Katalog, konut ve ticari binalar için cam sistemleri için en çok yönlü ve kullanışlı seçenekleri içerir.