Cam ile Kış Bahçesi Tasarımları

Cam ile Kış Bahçesi Tasarımları

Kış bahçesi , süs bitkilerini seven birçok kişinin hayalidir . Sıcak alüminyum cam, egzotik örneklerin bile rahat olacağı, tanımladığınız herhangi bir yerde tam teşekküllü bir ekosistem oluşturmanıza olanak tanır.

Tasarımdan kuruluma ve devreye almaya kadar her türlü karmaşıklıkta alüminyum kış bahçelerinin oluşturulması şirketimizin uzmanlarının favori görevidir. Bu oldukça meşakkatli bir süreç, zaman açısından biraz uzuyor, ancak kendi Cennet Bahçelerinde vakit geçirmenin duygularını bizimle paylaşmaktan mutluluk duyan müşterilerimizden gelen geri bildirimler sayesinde sonuç her zaman derin bir memnuniyet duygusu bırakıyor. !

KIŞ BAHÇESİNDE SOĞUK CAM

Kış bahçesinin soğuk camları ısı izolasyonu olmayan alüminyum profillerden yapılmıştır. Bu geçerli bir seçenektir, ancak mevsimsel kullanıma tabidir. Böyle bir odaya yaz bahçesi demek daha uygun çünkü kışın bitkilerin daha sıcak bir yere taşınması gerekecek.

Soğuk cam, yaz serasını yoğun yağmur ve güneş yanığından koruyacaktır, ancak daha fazlası değil.

Uygulama:
– balkonlar ve sundurmalar
– mevsimlik seralar
– yaz uzantıları

KIŞ BAHÇESİNDE SICAK CAM

Kış bahçesinin sıcak camlanması, seranın önerilen dolgusuna ve bunun için belirlediğiniz yere dayalı olarak bireysel bir projenin oluşturulmasını içerir. Düzgün bir şekilde yalıtılmış ve camla kaplanmış bir bahçedeki sıcaklık, bir seraya benzer.

Sıcak alüminyum profil, çift camlı pencereler, havalandırma, hava nemlendirme sistemleri, ısıtma organizasyonu, çatı kaplama, yerin nüanslarına ve müşterinin isteklerine göre seçilir uygulamalar  eve sıcak uzantılar

sıcak teraslar ve balkonlar
– çatıda sıcak sera