Rehau Kış Bahçesi

Rehau Kış Bahçesi İstanbul Firması Windowsan

Rehau Kış Bahçesi ile yaşam Kış bahçelerimiz Alman profil kalitesinde son teknolojilerde üretilirken estetik ve fonksiyonel açısından en iyi çözüm yollarını sunan farklı tasarımlarla oluşturulmuş portföyle müşterilerine her zaman farklılığı yansıtmaktadır.

Rehau Kış Bahçesi Sistemlerinde olsun Rehau Pvc Pencere Sistemlerinde olsun tüm profil sistemlerinin üretiminde kullandığı tüm yarı bitmiş ürünlerin kendi sektörlerinde lider olmasına ve her türlü kalite sertifikalarına sahip olmak ayrı bir kalite ve gurur vermektedir. Kullanılan tüm profil ürünlerinde DIN,BBA,BSI,EN,RAL,İFT,TÜV,ISO kalite yönetim sertifikaları mevcuttur.

Rehau en son teknoloji ve makina parkuru ile üretimini yaptığı İstanbul Merkez ofisiyle müşterilerinin isteklerini mimarlık ve mühendislik formasyonuna sahip tecrübeli bir ekip tarafından değerlendirilmekte ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Prensip olarak işlerinde taşeron kullanmayan Rehau, deneyimli üretim ve montaj ekibi ile yurdumuzun dört bir köşesinde olduğu gibi dünyada ki bir çok ülkeye ihracat yapan markamız Avruğanın orta asya’nın bir çok ülkesinde büyük referanslara sahiptir. Rehau ekibi temel değerleri müşteri memnuniyeti, kalite ve güvendir. Rehau, Satış sonrası vermiş olduğu teknik hizmet ve destek ile her zaman kalite ve güvenin simgesi olmuştur.

Yaptığı işlerle aldığı ödülleri kanıtlayan Rehau sistemleri artık İstanbul firmamız olan Windowsan ile mekanlarınıza geliyor.
Yaşam alanlarında kullanılmak üzer son dönemde sıklıkla özellikle müstakil konutlarda ve cafe restoran gibi umuma açık mekanlarda tercih edilen kış bahçesi modelleri Rehau Kış Bahçesi ekipmanları kullanılarak en güzel görsellikte ve ideal sağlamlığı birleştirerek uzun yıllar sahiplerine hizmet etmektedir. Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar. Bir terasın ya da bir balkonun kış bahçesine çevrilmesi tamamen aynı, REHAU sistemleri kış bahçesi ekseninde mükemmel uyum sağlar: düz, kemerli ya da çadır şeklinde çatıyla, istenen yerlerde kapılar ve pencerelerle ya da köşe dönüş ve karolaj camlı ürünler kullanarak efektif bir yaşam alanları başarı ile oluşturulmaktadır.

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişleterek mevcut bahçeyi bir şekilde mekanın içine dahil etmektedir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar. Rehau Kış Bahçesi Sistemi dilerseniz bir terası, dilerseniz bir balkonu kapatmak söz konusu olursa bile içerdiği yüksek kaliteli malzeme ve uzman ustalarımız sayesinde en efektif biçimde tasarlanarak kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar.

Rehau Kış Bahçesi Özellikleri

FARKLI SİSTEMLERE UYUMLULUK Tüm REHAU pencere sistemlerine tam uyumlu
İDEAL ISI YALITIMI Tüm Yıl Boyunca iş ve yaşam alanlarınızda kulllanabilirsiniz.
ÖZEL PROJE ÇÖZÜMÜ Teras, Balkon, Bahçe; her mekanı kusursuz yaşam alanına çevirin
YÜKSEK STANDART “Oturma Bahçeleri Meslek Birliği”nin kriterleri ile uyumludur

Rehau Kış Bahçesi Avantajları

 • Entegre PVC pencere ve kapı elemanlı, termik ayrımlı alüminyum profillerden oluşan, kendini taşıyan iskelet
 • Tüm yıl boyunca yaşamak amacıyla veya ticari amaçla kullanılabilir.
 • 36 kış bahçesi temel tipleri için ölçüye göre imal edilen yapı setleri
 • Terleme yapmayan köşe dönüş çözümleri
 • Önceden imal edilmiş yapı setleri; delikler, açıklıklar ve dış kesitleri fabrikada açılmıştır
 • Kolon ve kirişlerdeki içe çekilmiş contalar sayesinde hızlı montaj
 • Eleman uyumluluğu sayesinde pencere ve kapı elemanlarının kolay konumlandırılması
 • Kademesiz ayarlanabilir çatı eğimi
 • 170’in üzerinde RAL renkleriyle renklendirilebilir
 • 36 temel kış bahçesi teme tip arasından seçim yapılabilir
 • Münferit temel tipler birbirleriyle kombine edilebilir

Kış Bahçesinin Faydaları

Yapı unsurları arasında yer alan kış bahçesi, gerek bahçeli müstakil evlerde gerekse de ticari kurumların dış cephelerinde tercih edilmektedir. İster bir terası, ister bir balkonu kapatmak söz konusu olsun, kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar: bir, iki veya çok eğimli çatı, istenen yerde pencere veya kapı, entegre dönüş profilli ve çok camlı.Özellikle cafe tarzındaki kuruluşlar bu yönteme sıklıkla başvurmaktadır. Son dönemlerde adı sıklıkla duyulan kış bahçesinin faydaları şu şekildedir:

Ergonomik Yapı: Günümüzde kış bahçesinin faydaları arasında Rehau ürünlerinin ergonomik yapısı yer almaktadır. Özetle, kötü hava şartlarında camla çevrilen ve çelik kullanılan bu yapılar koruma sağlarken, yaz döneminde katlanabilir cam kullanılması durumunda yine rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

Extra Kullanım Alanı: Daha çok ticari işletmelerin tercih ettiği daha fazla kullanım alanı sunan kış bahçesi, müşterilerin rahat etmesini sağlamaktadır. Mevsim her ne olursa olsun dış etkenlerden koruyan bu yapılar dış kısımlarda daha fazla oturma alanı oluşturmaktadır.

Rahat Ortam: Rahatlık unsuru kış bahçeleri için Rehau ürünlerinde ilk planda yer almaktadır. Kışın soğuk hava ve yağıştan koruyan kış bahçesi, rüzgarlı havalarda da önemli bir yapıdır. Dışarının ortamından her mevsimde faydalanmak isteyenler için büyük bir konfor sunmaktadır.

Uzun Ömür: Kış bahçesinin faydaları arasında Rehau ekipmanlarının uzun ömürlü olması da çok önemli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yapıyı bir kere doğru ürün ve kaliteli işçilik ile yaptırmanız durumunda neredeyse sınırsız kullanım süresinden faydalanabilirsiniz. Kış bahçesine dış etkenlerden dolayı zarar gelmesi durumunda kısa sürede onarabilir ve ilk günkü verimle kullanabilirsiniz.

Kış bahçesi yaptırmayı düşünen kişiler Rehau ürünleri kombinasyonları ile yapılarına en uygun olan modeli tercih edebilir ve bu mükemmel mekanların tadını çıkarabilirler.