Alüminyum Cam Cephe Giydirme

Windowsan firması olarak 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Firma olarak rehau firmasının bayiliğini yapıyoruz ve rehau ürünleriyle hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında cephe giydirme hizmetleri yer alıyor. Bu hizmetimiz sayesinde binaların modern bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Estetik Görünümlü Yüksek Binalar

Firma olarak giydirme cephe hizmetlerini genelde yüksek binalar için kullanıyoruz. Yaptığımız projeler sayesinde yüksek binalar estetik bir görünüme kavuşuyor. Ayrıca binaların mevsim şartlarından etkilenmemesini sağlıyoruz. Bunun dışında yaptığımız giydirme işlemi sayesinde binalara dışarının gürültüsü girmemiş oluyor.

Sertifikalı Cephe Sistemleri İle Hizmetler

Rehau bayi firması olarak cephe giydirmelerinde rehau polytec 50 phz ve rehau polytec 50s profillerini kullanıyoruz. Rehau polytec 50 phz markasındaki cephe sistemlerimiz pasif konutlar için kullanılırken rehau polytec 50s cephe sistemlerimizi yüksek ısı yalıtımı gerektiren konutlar için kullanıyoruz. İki cephe sistemimizde ısı yalıtımında oldukça başarılıdır. Pasif konutlar için kullanmayı tercih ettiğimiz cephe sistemimiz bu alanda sertifika sahibidir. Bu cephe sistemlerimizi konutların yapım aşamasında konutlarının modern görünüme sahip olması isteyen müşterilerimiz için kullanıyoruz.