En Güzel Cam Sistemleri

Windowsan firması olarak 1989 yılından beri pvc doğrama sektöründe yer alıyoruz ve rehau Türkiye bayiliği yapıyoruz. Yaptığımız pvc üretimlerinden rehau kalitesinden ayrılmıyoruz. 30 yıllık deneyimimizle kaliteli doğrama üretimi yapıyoruz. Genelde üretimlerimiz evlerin ve villaların doğramaları olurken bunlar dışında kış bahçesi, alüminyum doğrama, cam sistemleri ve cephe giydirmesi gibi hizmetleri de veriyoruz.

Windowsan Ürünlerimiz

Windowsan firması olarak üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizde Tse belgesini bulunduruyoruz. Kaliteli olarak ürettiğimiz bu ürünler kişilerin sağlıklarını tehdit etmeyen ürünler oluyor. Firma hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

 • Alüminyum doğrama
 • Katlanır cam sistemleri
 • Giyotin sistemler
 • Kış bahçesi
 • Sürme sistemler
 • Panjurlar
 • Kapı sistemleri
 • Zemin kaplama
 • Pencere sistemleri
 • Pergola sistemler
 • Alüminyum cam ve küpeşte
 • Giydirme cephe

Rehau pvc firması olarak tüm bu hizmetleri deneyimli ekiplerimiz sayesinde veriyoruz. Ayrıca firma olarak gelişen teknolojiye uyum sağlayarak hizmet veriyoruz.

Pencere Sistemleri

Kaliteli rehau pencere sistemleriyle hizmet veren firmamız kişilerin rahat bir yaşam sürmesine yardımcı oluyor. Isı yalıtımı açısından oldukça kaliteli olan sistemlerimiz sayesinde soğuğun içeri girmesini engelleyerek kişilerin üşümelerini önlüyor.

Pencereler sayesinde ısı kaybı olmadığı için kişiler ısınmaya daha az ücret ödemiş oluyorlar. Ayrıca pencere sistemlerimiz neme karşı da duyarlı olduğu için kaliteli bir şekilde kullanılabiliyorlar. Firma olarak pencere sistemlerinde 4 seriyle hizmet veriyoruz. Bu sistemlerimiz kendi içlerinde bazı özelliklere sahip oluyor. Firmamıza ait pencere sistemi serilerimiz geneo serisi, cyristal design serisi, euro 70 serisi ve synego serisidir.

Kapı Sistemleri

Windowsan firması olarak rehau kapı sistemlerinin üretimini de gerçekleştiriyoruz. Kaliteli olan kapı sistemlerimiz sayesinde müşterilerimiz kendilerine harika alanlar oluşturabiliyorlar. Rehau kalitesiyle üretilen kapılarımızı balkon, teras, bahçe ve veranda gibi alanlarda kullanabiliyorlar. Firma olarak müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun boyutlarda kapı üretimi yaparak onların mekânlarında uygun kapıları kullanmalarını sağlıyoruz.

Pergola Sistemleri

Windowsan firması olarak rehau doğrama hizmetlerimiz dışında kış aylarında yağışlardan korunmak isteyen müşterilerimiz için pergola sistemlerimizle hizmet veriyoruz. Üzeri tente ya da plakayla kaplanan alanlarda kişilerin gönlü rahatlığıyla vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Bahçe, havuz ve balkonlarda yaygın olarak kullanılan pergola sistemlerimiz sayesinde müşterilerimiz istedikleri zaman dışarıda vakit geçirebilmektedirler. Bu sistemleriniz yağışı geçirmediği koltuk, sandalye ve masa konularak güzel bir dinlenme alanı oluşturulabilmektedir.

Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır cam sistemleri firmamızın yaygın olarak ürettiği ve uyguladığı sistemlerdir. Bu sistemlerimiz sayesinde özellikle balkonlar dış ortamdaki yağışların içeri girmesini engellemektedir.

Bunun dışında ofislerde kullanılarak ayrı bir alan oluşturulabilmektedir ve ses geçirmezlik özellikleri sayesinde diğer alanlara sesin geçmesini önlemektedir. Farklı renklerde ve özelliklerde ürettiğimiz bu sistemler mekânlara şıklık da katabilmektedir.

Sistemlerimizi müşterilerimiz mekânlarına uygun olacak şekilde üreterek mekânlara kurulmasını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz katlanır cam sistemlerimizi rahat bir şekilde kullanabiliyorlar. Sizlerde mekânlarınıza katlanır cam sistemleri kurdurmak isterseniz kaliteli hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

En Güzel Cam Sistemleri” te bir düşünce

 1. Sevim Simsek diyor ki:

  Rehau olarak katlanır isicamli balkon örneklerinizi göremedim yardımcı olabilirmisiniz benim uzunluğu 8.40 yüksekliği 2.43 olan balkonuma isicamli katlanır, boy cam yaptırmayı düşünüyorum, Fiat verebilir misiniz en azından m2 fiyatı.

Yorumlar kapalıdır.