Giydirme Cephe Malzemeleri

İlk çıktığı yıllardan itibaren sıklıkla kullanılan ve giderek yayılan giydirme cephe sistemleri, ülkemizde de sık şekilde uygulanan sistemler arasında yer almaktadır. Başta sağladığı avantajlar ile tercih edilen, ardından da estetik görüntüsü nedeniyle tercih olunan bu sistemler, firmamız bünyesinde de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Ülkemizde cephe giydirme konusunda başarılı olarak hizmet veren sayılı firmalardan olan firmamız, ayrıca birçok farklı fırsatı da müşterilerine sunmaktadır. Bununla beraber REHAU-Polytec 50 PHZ – pasif konut sertifikası ile de başarısını ve güvenilirliğini ortaya koyan hizmetimiz, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sistemlerde Kullanılan Malzemeler

Oldukça sık şekilde kullanılan bu giydirme sistemlerinde, birçok farklı malzeme kullanılabilmektedir. Başta cam olmak üzere; taş, kompozit malzeme veya metal levhalar kullanılabilmektedir. Binaya istenen görünümü vermek ve ihtiyaca uygun olarak seçim yapmak da, cephe giydirme konusunda oldukça büyük önem taşır.

Avantajları Nelerdir?

Bu sistemlerinden birçok avantajı bulunmaktadır. Özellikle sağladıkları ısı yalıtımı ile tasarruf sağlayan bu sistemler, ayrıca güneş ışınları, yağmur ve benzeri birçok unsurdan binayı korumaktadır. Bununla beraber sundukları estetik görünümde, bu sistemleri tercih edilir kılmaktadır.