Metal Giydirme Cephe Sistemleri

Cephe giydirme sistemlerindeki uzmanlığımız sayesinde cam giydirme, kompozit giydirme, alüminyum cam cephe giydirme ve metal giydirme cephe sistemleri konusunda oldukça başarılı çözümler ortaya koyuyoruz. Kurumsal kimliğimiz ve profesyonel anlayışımız içerisinde, binanız için en verimli olacak en doğru uygulamayı seçiyor ve buna uygun çalışmayı da eksiksiz biçimde gerçekleştiriyoruz.

Sağlanan Avantajlar

Metal cephe giydirme konusunda Windowsan kalitesi ile elde edebileceğiniz başlıca avantajlar arasında yapılarınızın estetik görünümünü arttırma, son derece sağlam yapılan bu giydirme ile her türlü koşula karşı yapınızı koruma, kolay şekilde temizleme gibi hususlar sayılabilir. Firmamızın konusunda uzman olan teknik kadrosunun sergilediği mükemmel çalışma ile binaya en az yük verecek şekilde bu giydirme işlemlerini yapıyoruz.

TSE Belgeli Ürünler

Firma olarak, kalitemizin bir göstergesi olan TSE belgeli ürün ve malzemeler ile çalışıyoruz. Cephe giydirme noktasında da dünyanın önde gelen markası Rehau’ya ait Polytec 50S ve 50 PHZ sistemlerini yapınıza göre seçerek kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Giydirme işlemleri sonrası ısı yalıtımından enerji verimliliğine kadar çok sayıda avantajı birden elde edebiliyorsunuz.