Rehau Kalitesi Windowsan’da

1989 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden firmamız, Rehau üretici bayiliği ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ürettiğimiz tüm ürünlerde TSE belgesi mevcuttur. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda onların güvenliği söz konusu ise standartlardan asla taviz vermiyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak oluşturduğumuz servis ağımız ile başarılı projelere imza atmaktayız. Teknolojinin ilerlemesi ile kendimizi yenilemekte ve mimari boşlukları da PVC ile tasarlamaktayız. Üretimimizin %60’ını villa ve lüks konutların doğramaları teşkil etmektedir. Doğrama sektörününde %35 ini  PVC oluştururken geri kalan üretimimiz ise aksesuar ve camdan oluşmaktadır.

Firma olarak cam ve aksesuarda ise müşterilerimiz için en uygun, iyi ve doğruyu seçmekteyiz. Uzman kadromuz ile 1350 metrekare çalışma alanında yıllık 28 ton Rehau doğrama işi yapmaktayız. Ayrıca uzun yıllardır kazandığımız deneyim ile müşterilerimize iş tesliminden sonra iki yıl süre ile ücretsiz tamir servis hizmeti vermekteyiz.

Windowsan Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Windowsan olarak, başta villa ve lüks konut gibi mekanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaktayız. Bu bağlamda firmamızın verdiği hizmetlerini,

1- Rehau Pencere

2- Rehau Kapı

3- Sürme Sistemler

4- Panjur

5- Kış Bahçesi

6- Zemin Kaplama

7- Alüminyum Doğrama

8- Giydirme Cephe

9- Alüminyum ve Cam Küpeşte

10- Pergola Sistmeler

11- Giyotin Sistemler

12- Katlanır Cam Sistemleri

sıralamak mümkün olmaktadır. Firma olarak müşteri odaklı çalışmalar yaptığımız için öncelikle kaliteli ve özenli hizmet vermekteyiz.

Ses Ve Isı Yalıtımı

Rehau PVC doğrama sistemleri ile ürettiğimiz tüm ürünlere ısı ve ses yalıtımı yaparak daha sessiz ve sıcak yaşam alanları yaratmaktayız. Ses ve ısı yalıtımı ile kapı ve pencerelerden gelen ses ve ısıyı engellemekte ve müşterilerimizin daha konforlu ve huzurlu ortamlarda yaşamasına olanak sağlamaktayız. Katlanır sistem ürünlerimizde de ses ve ısı yalıtımı ürünlerimizle donatarak kullanım alanlarının büyütülmesini sağlamaktayız.

Windowsan Olarak Kalite Önceliğimizdir

Pencere ve kapı sistemlerinin ses ve ısı yalıtımlı olarak yapılmaya başlaması, yeni projelerin ve eski evlerinde tadilatı için gerekli bir öncelik olmuştur. Kapı ve pencerelerin evleri ferah bir ortama dönüştürmesi projelendirilirken düşünülen önemli konulardan biridir.

Bu anlayışla yola çıkan firmamız, müşterilerimize bu konularda yardımcı olmayı Rehau Türkiye ile iş yaparak ve kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile sürdürmektedir. Pvc sistemleri farklı ve kaliteli olduğunda estetik ve şık bir görünümün yanında güvenlik anlamında da önem taşımaktadır. Windowsan olarak, müşterilerimize pvc sistemlerinde en güvenilir, etkili, kaliteli çözümler sunmaya devam etmektedir.

Rehau Doğrama Sistemleri

Rehau doğrama sistemlerinde yüksek güvenlik ön planda tutulmaktadır. Windowsan olarak, rehau doğrama ürünlerini kullanarak, müşterilerimize, kaliteli ürünler ile ses ve ısı yalıtımı imkanı sunarken aynı zamanda güvenliği de ön planda tutarak uygun konforlu yaşam alanları sunmaktayız.

Rehau pencere sistemlerimizde 70 mm derinlik ile 5 odacıklı hava geçirmeyen, sert hava koşullarına dayanıklı ürünlerimiz aynı zamanda hırsızlığa karşı kilit sistemlerine sahiptir. Kapı sistemlerimizde ise yine ses ve ısı yalıtımının yanında güvenlik kilitleri mevcuttur. Kapı ve pencere sistemleri proje ölçülerine göre üretildiği gibi özel ölçülerde de üretilebilmektedir. Özel tasarım doğramalarda da ses ve ısı yalıtımı konusunda garanti vermekteyiz.