Rehau Kış Bahçesi Sistemleri

Rehau Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar.İster bir terası, ister bir balkonu kapatmak söz konusu olsun, kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar:

Kış Bahçelerinde Farklı Büyüklük Ve Şekiller İçin Modüler Rehau Yapı Sistemi

Bir terasın ya da bir balkonun çatılanması tamamen aynı, REHAU kış bahçesi sistemleri çevresine mükemmel uyum sağlar: düz, kemerli ya da çadır şeklinde çatıyla, istenen yerlerde kapılar ve pencerelerle ya da köşe dönüş ve karolaj camlı olarak dizayn edilebilir. RAL renk skalasındaki tüm renklerde uygulama mümkün 36 temel kış bahçesi tipi arasından seçim Her tip birbirine kombine edilebilir.

 

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişleterek mevcut bahçeyi bir şekilde mekanın içine dahil etmektedir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar. Rehau Kış Bahçesi Sistemi dilerseniz bir terası, dilerseniz bir balkonu kapatmak söz konusu olursa bile içerdiği yüksek kaliteli malzeme ve uzman ustalarımız sayesinde en efektif biçimde tasarlanarak kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar.

Neden Rehau Kış Bahçesi ?

Dışarıda lapa lapa kar yağarken, fırtınalar koparken, yeşillikler içinde çayınızı içmek, kahvenizi yudumlamak, kitap okumak, müzik dinlemek ve sevdiklerinizle bunları paylaşmak… Hayali bile güzel geliyor değil mi ?

  1.  Evinizle yan yana veya bahçe içinde olan ve evinizle bağlantılı bir bahçenizin sizlere vereceği huzur tartışılmaz. Özellikle kış aylarında ki sıcak ortamı sizlere kış aylarını daha çok sevdirecektir.
  2.  Malikanezin en değerli mekanı olarak kış bahçesi olması kaçınılmaz gerçektir. Misafirlerinizi veya eş dost akrabalarınızı kış bahçesinde ağırlayabilir hiç çıkmak istemeyecekleri Rehau kış bahçenizde ağırlayabilirsiniz.
  3.  Yaşam alanınızın herhangi bir köşesinde kış bahçesi yapmak size ekstra yaşam alanı oluşturacaktır.