Kış Bahçeleriyle Soğuk Kış Günleri Artık Sıcak Geçiyor

Kış bahçeleri evlerin bahçelerinde konaklama sağlayan, sahip oldukları çatılar sayesinde kişilerin korunmalarını sağlayan yeni nesil yaşam alanlardır. Evlere ekli gibi görünen ancak ayrı olan bu yapılar kış aylarında evlerine kapanıp kalmak istemeyen kişilerin bahçelerinde soğuktan etkilenmeyerek vakit geçirmelerini sağlıyor. Bizler windowsan firması olarak müşterilerimizin şık ve kullanışlı kış bahçelerine sahip olmalarına yardımcı oluyor. Böylelikle ürettiğimiz kış bahçeleriyle soğuk kış günleri müşterilerimiz daha sıcak ve keyifli geçiyor.

Müşterilerimiz İçin Hazırladığımız Kış Bahçelerinin Özellikleri

Müşterilerimizin kış bahçesi yaptırmak istedikleri durumlarda balkonlarının, bahçelerinin ve teraslarının kış bahçesine çevrilmesini sağlıyoruz. Böylelikle açık alanları kapalı hale getirip daha kullanışlı bir alan elde edilmesini sağlıyor. Müşterilerimiz için hazırladığımız kış bahçelerinin özellikleri ise şunlar oluyor;

  • Öncelikli olarak bizleri tercih edenler rehau kalitesine sahip ürünlerden yapılmış olan kış bahçesine sahip oluyorlar.
  • Yaptığımız kış bahçeleri müşterilerimizin bir sene boyunca istedikleri zaman kullanabilecekleri alanlar oluyor.
  • Bahçelerimizde kullanılan köşe dönüş sistemleri mekanların terleme yapmasına engel oluyor.
  • İhtiyaca bağlı olarak farklı boyut ve özelliklerde imal edilebilen ürünler oluyor.
  • Kış bahçelerimizde tavan şekilleri ise kapalı tavan ve cam tavan olabiliyor. Tavanlarda kullanılabilen malzemeler ise kiremit, membran ve panel olabiliyor.
  • Ayrıca firma olarak bahçenin kurulacağı alanın uygun olmaması durumunda bahçeye beton atma işlemini gerçekleştirerek kış bahçesinin kurulmasını sağlıyoruz.
  • Isı yalıtımları bulunuyor. Ayrıca istenilirse kış bahçelerine şömine gibi ısınma elemanları yapılabiliyor.
  • Üretimini yaptığımız kış bahçeleri alüminyum profillere sahip bir iskelete sahip oluyor.
  • Hazırladığımız kış bahçeleri, bahçe manzarasına karşı vakit geçirmenin yanı sıra evlerdeki oda eksikliklerinin giderilmesini de sağlıyor. Örneğin salon, yatak odası veya yemek odası şeklinde kullanılarak evin dekorasyonuyla birleştirilebiliyor.

Kış bahçelerimiz evlerin balkon, bahçe ve teraslarına uygun ürünler olabildiği restoran ve cafelerde de kullanılabiliyor. Bu sebeple ticari yatırım içinde kış bahçelerimiz tercih edilebiliyor.

Kış Bahçeleri İçin Fiyatlarımız

Kış bahçeleri için müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar büyük ölçüde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Kış bahçesinin nasıl olacağı, hangi büyüklükte olacağı, kurulacağı yer ve gerekli malzemeler fiyatların belirlenmesini sağlıyor. Kesin fiyat verebilmek için kış bahçeleri olsun isteyenlerin bizlere ulaşarak isteklerini belirtip fiyat almaları gerekiyor.