Rehau Servis İstanbul

Rehau Servis İstanbul

Türkiye’de son 3 yılı incelediğimizde her sene yaklaşık 600.000 adet yeni konut yapıldığını ve bu konutların yaklaşık %90’ının U-PVC pencereler ile donatıldığını istatiksel olarak biliyoruz. bu bilgiler bize, Rehau servis ihtiyaçları da bilhassa İstanbul ilimiz için son derece önemli ve yoğun bir şekilde talep gördüğü gerçeğini yansıtmaktadır. Rehau pazarımızın pencere servis talebi açısından oldukça zengin olduğunu söyleyebiliriz. Pencere arzı açısından bakıldığında Rehau Türkiye Avrupa’nın 2. büyük U-PVC pazar hacmine sahiptir. Hem yerli hem de yabancı markaların ciddi bir rekabet içinde olduğu, pek çok kalite klasmanlarında pencere ürün ve servisi bulabileceğiniz geniş bir pazarımız var.

Rehau Servis En çok Hangi Alanlarda Talep Ediliyor?

Sektörü global olarak değerlendirdiğimizde Rehau bugün en çok servis konusunda ısı yalıtımı, ses yalıtımı, hırsızlığa karşı koruma, enerji verimliliği ve geniş görüş açısı özellikleri öne çıkıyor. Pvc servis sektör oyuncuları, talep sahipleri ve son kullanıcılar bu özellikler açısından eski dönemlere göre çok daha bilinçli hale geldiler ve rehau servis taleplerinde ürünleri ve kalifikasyonu da bu özelliklere göre sınıflandırıyorlar.
Rehau müşterileri bir pencere  değerlendirmesi yaparken öncelikle uzun vadedeki faydalarının ne olduğunu sorgulamaya ve servis kalitesinin ve ustaların kalifikasyonunun yeterli olup olmadığını anlamaya başladılar. Bu eğilimin bir çıktısı olarak sektör “nitelikli ürün” üretmeye odaklanıyor ve rehau kaliteli servis ile bu ortak bilinç sayesinde enerji tasarrufu sağlayan katma değerli ürün ve hizmetler rağbet görüyor.
Lakin, ülkemizde Rehau durumu pvc plastik profil sektörü hacim açısından her ne kadar Avrupa’nın en büyük pazarlarında biri olsa da arz edilen ürünler açısından kalite sorunu olduğu ve servis kalitesinin yetersiz olduğu çok açık. Daha öncede altını çizdiğimiz  “bilinç düzeyi” ile ilgili çalışmalar yapmamız ve Rehau servisi  çıtasını yukarıya çekerek, son kullanıcıyı nitelikli ürün talep etmeye yönlendirmemiz gerektiğini Windowsan olarak benimsemekteyiz.
REHAU Türkiye bayisi ve Servisi olarak mesaimizin büyük bölümünü Rehau müşterilerimize servis olarak pencerenin yapıdaki en önemli unsurlardan biri olduğunu anlatmak için ayırıyoruz ve bu İstanbul Servisi noktasında ciddi bir başarı yakaladık.
Bizler bu servis başarısına çok önem veriyoruz. 2019 yılı bizim için servis konusunda oldukça başarılı geçti. Seneyi hedeflediğimiz noktanın biraz üzerinde bitirdik. Türkiye’nin çeşitli illerinde prestijli projelerde REHAU Pencere ve Kapı Sistemleri’nin tercih edilmesini sağladık.

Rehau Pvc ve Pencere Servisi olarak 2020 yılında sektörünüz için hedefleriniz / planlarınız nelerdir? 

Windowsan olarak bizler Rehau İstanbul Servisi olarak kendimizi öncelikle müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza yönelik sorumluluğumuz ile tanımlıyoruz. Rehau pvc konusunda attığımız her adımda gelecek kuşaklar açısından düşünüyor ve sürdürülebilirliğe odaklanıyoruz. Rehau Satış ve servis dalında ise pazarlama faaliyetlerimizde özellikle üstünde durduğumuz en önemli konu olarak her alanda artarak devam etmekteyiz.
2020 yılında da aynı bakış açısı ile Rehau tamiri faaliyetlerimize devam ederek servis etki alanımızı artırmayı planlamaktayız.
Rehau Alt bayi ağımızı özellikle servis henüz kontak kuramadığımız sektör çalışanları açısından yatırım yaparak genişleteceğiz ve neredeyse Rehau konusunda 30 yıldır etkili Servis olarak müşterilerimizin bize duydukları güvenin karşılığını vermeye devam edeceğiz.