Rehau Tamiri

Rehau Tamiri

Windowsan olarak 20 yılın üzerinde tecrübemiz ile Rehau Servisi arayanlara en iyi ustalarla çalışma fırsatı sunuyoruz.
Zamanla eskiyen ve fonksiyonelliğini yitiren Rehau kapı ve pencere sistemlerinin en uygun koşullarda tamirini sağlıyoruz.

Rehau Teknik Servis‘imize her gün pek çok müşterimizin güvenerek pencere ve kapı tamiratlarını teslim ettiği  firmamıza siz de gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Rehau pvc pencere ve kapı sistemlerinde kullanıma bağlı olarak olası kırılan pencere menteşesini yenisi ile değiştirmek, ses ve su sızıntısını ortadan kaldırmak için conta, fitil değişimi yada kırılmış olan camı yenisiyle değiştirmek gibi sıklıkla karşılaşılan sorunları çözmek adına konusunda uzman Rehau sertifikalı usta personellerimiz görev almaktadır.

Rehau tamiri ekibimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üretmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile kalifiye personelimiz mobil Rehau Servis araçlarımız sayesinde kapı ve pvc pencere arızalarına yerinde ve ekipmanlı biçimde hızla müdahale edebilmektedir. Rehau tamircisi aramanıza artık gerek yok. Windowsan olarak bize ulaştığınız taktirde Rehau pencere ve kapı ustası ayağınıza gelsin.
Pvc pencere ve kapı bakımı, onarımı hızlı ve ekonomik bir şekilde yapabiliriz.

Rehau Pencere ve Kapı Bakımı


Rehau sistemleri bakımı nasıl yapılıyor diye merak edenler için biraz detaylı bilgi verebiliriz.
Yaşam alanlarında pencere ve kapıların önemi çoktur. Pencerelerin bina dışındaki gürültüyü, sıcak & soğuk havayı iç mekana iletmemesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda, pencerenin yapıya olabildiğince estetik bir görünüm kazandırması da ayrı bir tercih edilen seçeneklerdendir. Bu gibi nedenlerden dolayı Rehau pvc pencerelerin kaliteli olması imalattan montaja kadar belirlenmiş standartlara haiz olarak uygulanmaktadır. Pek çok sebeplerden dolayı Rehau pencere ve kapılar zamanla işlevlerini yitirebilirler.
Yaz ve kış aylarında düzenli Rehau bakımı yapılması, olası yaşanacak arızaların önlenmesine yardımcı olmaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Windowsan olarak bizlere ulaşabilir, arıza ve sorununuz ile ilgili daha detaylı bilgiyi uzman mimarlarımızdan ve teknik ekiplerimizden alabilirsiniz. Firmamız pvc pencere bakımı, onarımı ve tamir hizmetini Rehau markası ve genel olarak tüm markalara da verebilmektedir. İstanbul ve çevresinde Google arama motorunda da hatırı sayılır bir yer bulunan firmamız pimapen pencere bakım hizmeti veren uzun yıllar piyasada adından söz ettirmiş olan firmalar arasında yer alan şirketimiz, tecrübesi ile sizlere uzman ekipman ve personel desteği ile en kaliteli ve güvenli bakım – onarım hizmetini sağlamaktadır. Rehau PVC kapı ve pencerelerinizin tamirat ve onarım işçiliği, açma kapama sorunlarını, hareketli mekanizma değişimi, ısı ses su problemlerini, aynı zamanda terleme ile ilgili buhar ve nem yoğuşma durumlarında da her tür bakım sistem düzeltme tamir işleriniz için bizi her zaman arayabilir bilgi alabilir, servis isteyebilirsiniz.
Rehau pencere fiyatları ve kredi kartına uygun taksit seçenekleriyle İstanbul’un lider Rehau servisi olarak bizi arayın, kusursuz bir işçilikle size teslim edelim.

Rehau Pencere Kapı Bakımı Avantajları;

  1. Yaşam alanlarında soğuk havanın dolaşmasını engeller.
  2. Kapı ve Pencere kenarlarından mekana su girmesini engeller
  3. Camların terleme yapma ihtimalini ortadan kaldırır.
  4. Dışarıdaki ses ve gürültüden azami şekilde mekanı uzak tutar.
  5. Doğalgaz faturasından yüzde 20’ye kadar extra tasarruf sağlar.
  6. Pencerelerinizin kullanım ve çalışması daha uzun ömürlü olur.
  7. Isı yalıtımını en üst seviyede sağlar.

 

Firmamızı arayarak ihtiyacınız olan servis hizmeti netleştikten sonra Rehau servis personelimiz iletmiş olduğunuz adresinize gelerek, başlıca kontrollerin yapılmasının ardından tespit edilecek olan arıza yada sorunun durumuna göre en uygun ve çözüm odaklı çalışma için sizlere teklifi iletecektir.
Yaz, kış ilk günkü gibi kullanımda olması için Rehau pencere ve kapı sistemlerinizin kullanımınız için olası cam değişimi ihtiyacınız olursa Rehau tamircisi olarak Windowsan hizmetinizdedir. Sertifikalı ve nitelikli teknik personellerimiz ayrıca ısı camların değiştirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.
Kalitesiyle kendisini ispatlamış Rehau ürünlerinin tamir, bakım ve onarımını firmamız profesyonellerine yaptırabilirsiniz.