GİYOTİN PENCERE

GİYOTİN PENCERE

Uzaktan kumandalı motorlu Giyotin Pencere sistemi – restoran, teras, veranda ve arka bahçe için idealdir. Windowsan’ın kullandığı motorlu kanatlar hem kumanda paneli hem de uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Tercih edilen sensörler güvenlik önlemlerine katkıda bulunur. Kanatlar tamamen kapatıldığında ısı yalıtımlı alüminyum profiller ve çift camlar ile ısı, hava ve ses yalıtımı sağlanmaktadır.

 

Pergola Sistemleri ile Tam Uyumlu

Paneller aşağı doğru istiflendiğinde tamamen açıldığında cam korkuluk haline gelen dikey çalışan yalıtımlı cam panel duvar. Bir düğmeye basarak alanınızı tamamen kapalı alandan açık alana dönüştürün.

 

GİYOTİN KAPI

Uzaktan kumandalı motorlu Giyotin Kapı sistemi – restoran, teras, veranda, arka bahçe ve iç mekan bölmeleri için idealdir. Windowsan giyotin sistemleri motorlu kanatlar hem kumanda paneli hem de uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Sistemlerimizde kullanılan sensörler güvenlik önlemlerine katkıda bulunur. Kanatlar tamamen kapatıldığında ısı yalıtımlı alüminyum profiller ve çift camlar ile ısı, hava ve ses yalıtımı sağlanmaktadır.

GİYOTİN RÜZGARLIK

Uzaktan kumandalı motorlu Giyotin Cam sistemi restoranlar için idealdir. Rüzgarın cam eşyaları ve diğer nesneleri düşürmesini engeller, rahatsız edici toz miktarını azaltır ve kaygan bir barikat/ray gibi çalışır. Giyotin Ön Cam tüm alanı kapatmasa da daha keyifli bir dış mekan deneyimi sağlar. Motorlu kanatlar hem kumanda paneli hem de uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Sistemlerimizde kullanılan sensörler güvenlik önlemlerine katkıda bulunur.