Katlanır Cam Duvar Nedir?

Katlanır Cam Duvar Nedir?

Katlanır cam duvarlar birçok farklı isimle gelir: çift katlı kapılar, cam akordeon kapılar, katlanır cam kapılar ve daha fazlası. Ürün yelpazemizin performansını ve işlevini doğru bir şekilde tanımlamak için sistemlerimizi katlanır cam duvarlar olarak adlandırdık. Cam katlanır kapıların her paneli diğerlerine bağlanır ve açılırken katlanır,  hepsi tek bir ray içinde. Katlanır cam duvarlar enerji açısından verimlidir ve geleneksel bir kaydırıcının sabit cam panelleri tarafından kısıtlanmayan geniş, engelsiz açıklıklar sunar.

Geniş katlanır cam duvar yelpazemiz, müşterilerimizin beklentilerini aşmaya odaklanmamızın bir sonucudur. Her seçenek, bir sorunu çözmek amacıyla özel olarak tasarlandı. Windowsan Katlanır cam duvarlarımız kasırgalara dayanabilir, üst üste istiflenebilir ve düz bir şekilde katlanarak eşsiz manzaralar sunar ve bir ofis veya okul ortamı için gerekli akustiği yaratabilir. Alüminyum, ahşap, kaplama veya çerçevesiz tüm katlanır cam duvar modellerimizde yüksek performans özelliklerimizi bulun . Konut veya ticari alanınız için doğru sistemi seçmenize yardımcı olması için çevrimiçi yapılandırma aracımızı kullanmanız yeterlidir.

WİNDOWSAN KATLANIR CAM FARKI NEDİR?

El yapımı tasarımdan zorlu hava koşullarında üstün performansa kadar her Windowsan katlanır cam duvar, gereksinimlerinizi karşılamak için özel, anahtar teslimi bir çözümdür. Her katlanır cam duvar modeli, o belirli sistem için tasarlanmış tek kaynaklı bileşenlerden oluşur. Bu, kalıcı performansa sahip daha kaliteli bir ürün üretir. İnsanların makinelerden daha fazla tutkusu olduğu için, her Windowsan katlanır cam kapı sistemi, fabrikalarımızda üretilerek yetenekli uzmanlarımız tarafından monte edilir.

Katlanır Cam Duvar Sisteminin Öne Çıkan Özellikleri

Windowsan katlanır cam duvar sistemleri, engelsiz görünümler için dar profillerle temiz hatlı estetiğin ötesinde bu faydaları sunar.

  1. Titiz testler ve yüksek kaliteli malzemelerle desteklenen kaliteli işçilik.
  2. Tek elle çalıştırma ile kolaylıkla açıp kapatın.
  3. Son derece güvenli kurcalamaya dayanıklı kilitler, güvenli bir çok noktalı bağlantı oluşturur.
  4. İçeride tutarlı konforu korumak için kapalıyken enerji tasarruflu.
  5. Özel contalar ve eşik tasarımları rüzgar, yağmur ve aşırı hava koşullarıyla mücadele eder.

Katlanır Cam Duvarlarımız

Windowsan Katlanır Cam Duvar sistemleri alüminyum çerçeveli, masif ahşap çerçeveli, masif ahşap alüminyum kaplı ve çerçevesiz olarak mevcuttur. Paneller, içe veya dışa açılan konfigürasyonlarda üstten asılı veya zemin destekli olabilir. Windowsan Sistemleri akılda tutularak inşa edilmiştir. Özel ürün çözümlerimiz, bir katlanır cam sisteminin alanınızı nasıl dönüştürebileceği konusunda daha fazla seçenek sunar.