Katlanır Cam

Katlanır Cam

Kış aylarında balkon, teras ve benzeri yerlerin yaz aylarındaki gibi kullanılabilmesi için katlanır cam sistemine ihtiyaç vardır. Bu sistem alüminyum çerçeve içerisinde kendi etrafında dönebilen ve perde gibi bir köşede toplanabilen cam sistemleridir. Bu cam sisteminde cam bloklar kendi etrafında dönebildiği gibi balkonun köşesinde toplanabilir. Bu şekilde balkonun kullanım kalitesini artırır. Ayrıca ısı camlı bu sistem ısı kaybını önlemektedir ve cam özelliği sayesinde aydınlatma özelliğine sahiptir.

Katlanır Cam
Katlanır Cam

Kaliteli ve Kullanışlı

Profesyonel cam kapatma sistemleri için güncel yöntemleri tercih eden firmamız, sürme sistemi, panjur, zemin kaplama, alüminyum doğrama, giydirme cephe, alüminyum cam küpeşte, pergola, giyotin ve cam sistemleri konusunda çözüm üretmektedir. Güncel yöntemleri uygulama sistemlerine uygulayan şirketimiz, yeni nesil camlı kapatma sistemleri konusunda profesyoneldir. Kapı önü terası, binanın üzerinde bulanan teraslar, balkonlar, kış bahçesi ve benzeri bir çok alanı özel katlanır cam sistemi ile kış aylarında da kullanma imkanı sunuyoruz.

https://www.albertgenau.com/tr/urunler-cambalkon bayisi olarak tüm katlanır cam ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Estetik ve Uyumlu

Firmamız uygulama alanına özel aldığı ölçüler doğrultusunda profesyonel katlanır cam sistemi uygulamaları konusunda çözüm üretmektedir. Kullanılan camlar ısı cam özelliğine sahiptir. Alüminyum ve plastik ürünlerin kullanımında çözüm odaklı hareket eden firmamız, dört mevsim deforme olmayan özel malzeme kullanmaktadır. Müstakil evlerde, ofislerde, apartmanlarda, sitelerde ve özel kış bahçesi olan mekanlarda bu ısı camlı sistem mükemmel sonuç vermektedir.