Katlanır Cam Perdesi

Katlanır Cam Perdesi

Katlanır Cam

Windowsan Rehau bayisidir ve bu kategoride kaliteli çözüm seçenekleri sunmaktadır. Katlanır cam perdesi sistemleri, günümüz kapatma sistemleri çerisinde en popüler olan seçenektir. Yağmur, rüzgar ve benzeri etkenlere karşı dayanıklı olan ve ısı yalıtımlı olan cam bloklar, darbeye karşı da oldukça dayanıklıdır.

Katlanır Cam Perdesi
Katlanır Cam Perdesi

Katlanma Özelliğine Sahip Sistemin Özellikleri

Balkon, teras ve benzeri yerler için günümüzde bu sistem en iyi seçenektir. Fonksiyonel özelliğinin fazla olması ve estetik açıdan her mekana uyum sağlaması katlanabilir tasarımlara olan ilgiyi artırmıştır.

Bu sistemi popüler yapan özellikler şu şekildedir:

  • Cam bloklar estetik özelliğe sahiptir ve aydınlanma enerjisinden maksimum faydalanma imkanı sunar.
  • Cam bloklar ısı camlıdır. Dışarıdaki havayı içeri almaz. Toz, yağmur ve benzeri bütün etkenlere karşı özel kauçuk sistemine sahiptir.
  • Silinebilir özelliğe sahip olması nedeniyle kullanışlı özelliklere sahiptir.
  • Alüminyum kısım paslanmaz ve estetik özelliğini uzun süre korur.
  • Balkon terası, giriş terası, kış bahçesi ve benzeri bütün alanlar sorunsuz bir şekilde kapatılabilir.

Katlanır cam perdesi açılabilir ve perde gibi bir kenarda toplanabilir.

Katlanır Cam Uzun Yıllar Kullanılabilir

Bu kullanışlı ve pratik katlanır cam sistem metrekareye göre fiyatlandırılmaktadır. Katlanabilir özelliğin yanı sıra kendi etrafında dönebilir. Bu özelliği sayesinde kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Fonksiyonel özellik bakımından diğer kapatma sistemlerinden çok daha kullanışlıdır. Katlanır cam perdesi ürünlerinde tamir, bakım, yedek parça ve servis işlemleri profesyonel yöntemlerle gerçekleşmektedir.