Katlanır Cam Balkon Fiyatları 2022

Balkonlar İçin Profesyonel Çözüm

Katlanır Cam Balkon Fiyatları 2022

Cam balkon fiyatları 2022 ve 2023 seneleri için yeni nesil teknolojik özelliklere sahip olan katlanabilir pencereler, balkonlarda, teraslarda ve kış bahçelerinde en iyi seçenektir. Gün ışığından faydalanmanın yanı sıra estetik olması diğer önemli bir özelliğidir. Katlanabilir cam sistemini oluşturan dikdörtgen bloğun çevresi kauçukla kaplıdır. Katlanır cam balkon fiyatları  2022 yılı seçenekleri için bizi aramanız yeterlidir.

Cam Balkonunuz Daha Kullanışlı Olur

Kapandığı zaman maksimum yalıtım sağlar. Cam bloklar kendi etrafında doksan derece döner ve bu şekilde açılma işlemini gerçekleştirir. Havalandırma işleminde katlanır camlar doksan derece döndürülür. Balkondan eşya taşınacağı zaman katlanır camlar kenar kısımda toplanabilir. Katlanır cam balkon fiyatları 2022 yılından bu yana güncellenmeye devam etmektedir. Pvc, cam ve alüminyum fiyatları, bu kategoride fiyatlarımızı doğrudan etkilemektedir.

Rehau ve Albert Genau Bayisi Firmamız Windowsan Güncel Çözüm Sunuyor

Balkonlar İçin Profesyonel Çözüm
Balkonlar İçin Profesyonel Çözüm

Cam Balkon Tercihleri

Katlanabilir olması nedeniyle günümüzde kapatmada en çok tercih edilen sistem bu sistemdir. Balkon sistemleri konusunda uzman olan şirketimiz Albert Genau  ve Rehau bayisidir ve pvc pencere sistemleri konusunda Türkiye’de söz sahibidir. Ayrıca kapı sistemleri, giyotin cam sistemleri, pergola cam sistemleri, alüminyum cam küpeşte, panjur ve kapı kategorisinde de çözüm üretmeye devam etmektedir.

Deneyimli elemanlarımız bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. Pencere sistemleri konusunda çözüm üretmeye devam ediyoruz ve bu kategorideki yeni ürün seçeneklerini satışa sunuyoruz. balkonunuzu kış aylarında da kullanabilmek için katlanır cam balkon fiyatları 2022 programımızı tercih edebilirsiniz.