Kışın Keyfini Çıkartın

Yaşam alanlarına kurulan kış bahçesi kışın keyfini çıkartmak için en ideal yoldur. Dünyanın önde gelen PVC markası Rehau’nun Türkiye temsilcisi Windowsan olarak en güzel kış bahçesi mekânlarının kurulmasını sağlıyoruz. Kış bahçelerinin her mevsim yaşanabilir olması için düşük enerji maliyetli ve yüksek yaşam konforu sağlayan ısı yalıtımlı şekilde kurulumunu yapıyoruz. Kurmuş olduğumuz kış bahçelerinin daha uzun süre sağlam bir şekilde kalabilmesi için akılcı konstrüksiyonlar kullanıyoruz. Kış bahçelerini teraslara, balkonlara ve yaşam alanı dışında kalan bahçelerde yeni yaşam alanları oluşturmak için bahçelere kurabiliyoruz.

Kış Bahçesi Özellikleri

Windowsan olarak en kaliteli PVC (Rehau) kapı ve pencere elemanları, termik ayrımlı alüminyum profil ve çok amaçlı camlar kullanıyoruz. İmal etmiş olduğumuz kış bahçelerini yıl boyunca veya ticari amaçlarla kullanma özelliği bulunmaktadır. Özel ölçülerde 36 tip kış bahçesi seçeneğimiz bulunmaktadır.

Kurulumunu yaptığımız kış bahçeleri Oturma Bahçeleri Meslek Birliği standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. İmal ve kurulumunu yapmış olduğumuz kış bahçelerinin iç mekânlarında terleme yaratmayacak özel yöntemler kullanılmaktadır. Kış bahçelerinin kurulacağı çevreyle bütünleşmesini sağlayan düzenlemeler yapılmaktadır.

Kış Bahçesi Çeşitleri

Yaşam alanlarında yıl boyu ferah bir alan yaratan kış bahçesi çeşitlerimizde villa tipi, bahçe tipi, teras tipi ve balkon tipi seçeneklerimiz bulunuyor. Yüksek kalite PVC ürünler kullanılarak düzenlediğimiz kış bahçelerinde doğa ve yeşil ile iç içe olabileceğiniz yalıtımlı cam kaplamalar kullanılmaktadır. Windowsan olarak imal ettiğimiz kış bahçelerinde dört mevsim konforlu bir şekilde yaşamanız için yüksek kalitede ısı yalıtımı bulunmaktadır.

Müşterilerimizin taleplerine öncelik vererek tasarladığımız kış bahçelerinde şömine düzenlemesine kadar birçok seçenek sunuyoruz. Hazırladığımız kış bahçesi tasarımlarıyla aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla konforlu ve keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.