REHAU SÜRME SİSTEMLER

Yapı derinliği 70 mm’dir, iki fırça bağlantı yeri bulunmaktadır ve yüksek ısı yalıtımı taleplerini karşılamaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş olduğundan açarken ve kapatırken olağanüstü konfor sağlar.

Kanatların korunmasını sağlayan bir emniyet mekanizması bulunmaktadır.

  • Yapı derinliği: 70 mm / iki fırça bağlantı yeribulunmaktadır
  • Odacık sayısı: 3 odacık
  • Isı yalıtımı: Uf= 1,9 W/m²K
  • Ses yalıtımı: Ses yalıtım sınıfı 3’e kadar
  • Hırsızlığı önler
  • Hava/yağmur geçirgenliği: Sınıf 4’e kadar (UNE EN 12207)/9A (UNE EN 12208)

Tercihe bağlı olarak Euro 70, SYNEGO , GENEO profillerinden oluşmaktadır. Yarı otomatik tanımını kullanılan aksesuarın adından almıştır, pencere kolu ile tek yönlü kolay açılım sağlanmaktadır.

Tercihe bağlı olarak Euro 70, SYNEGO , GENEO profillerinden oluşmaktadır. Yarı otomatik tanımını kullanılan aksesuarın adından almıştır, pencere kolu ile çift yönlü kolay açılım sağlanmaktadır.

Geniş açıklıklara ihtiyacınız olan bahçe, balkon, teras geçişlerinizde, ferah, engelsiz bir yaşam alanı oluşturmanıza katkıda bulunur.

Teknolojimiz geniş kapı elemanlarının kolayca hareketini sağlar.

Hebeschiebe sürme kapınız açık veya kapalı olsun, fark etmez. Her durumda, ışık odanın içine akar ve neredeyse engelsiz zemin bağlantısı sayesinde iç ve dış mekan arasındaki ayrımı ortadan kaldırır.

Manzaranızı bozmadan, 3325mm’ye kadar kanat genişliği ve 3300mm’ye kadar kanat yüksekliği ile çok yüksek cam yüzeyi kullanma oranı sağlayarak ferah, şık, ve kullanımı kolay bir biçimde mekanlarınızı bahçenizle, terasınızla ya da balkonunuzla birleştirir.

Çoklu kanat kullanımı ile tek doğrama kasasında 13,3mt genişlik ve 3,3mt yüksekliğe kadar çıkabilir, 13,3 metre genişliğindeki bir alanı sadece 4 orta kayıtla geçebilir üstelik net 6,6mt geçiş alanı sağlayabilirsiniz.

Normal sürme sistemlerine kıyasla mükemmel ısı yalıtımı  f 1,3 W / (m² · K) sunar. Dilerseniz 3’lü cam uygulaması yapabilirsiniz.

Sistemin tüm sızdırmazlık elemanları gizlidir.