Katlanır Cam Ölçüleri

Katlanır Cam Ölçüleri

Cam kapatma sistemlerinde ölçü çok önemlidir. Katlanır cam ölçüleri kapatılacak mekanın ölçüleri ile birebir orantılıdır. Ölçü alma işlemleri ustalar tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Alınan ölçüler doğrultusunda blok cam ve alüminyum bölümler imal edilmektedir. Üretim aşamasından sonra montaj işlemine geçilmektedir. Balkonlar, teraslar, kış bahçeleri ve giriş teras bölümleri profesyonel cam kapatma sistemleriyle en iyi şekilde kapatılmaktadır.

Tasarım Her Yönden Kullanışlı

Ürünlerimizde kaliteyi ön plana çıkaran firma elemanlarımız katlanır cam ölçüleri verilerinizi dikkate alarak hareket etmektedir. Balkonlar için kare, dik dörtgen ve oval tasarımlar üretilebilir. Mekanın genel yapısı dikkate alınarak yapılan tasarımlarda fitil, raylı sistem ve ısı camlı cam bloklar önemlidir. Alüminyum çerçeve ve kısımlar paslanmaz özelliğe sahiptir. Plastik bölümler de aynı şekilde estetik özelliğini kaybetmemektedir ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Katlanır Cam Ölçüleri
Katlanır Cam Ölçüleri

Kaliteli Kapatma Seçenekleri

Güncel cam balkon tasarımlarıyla gündeme gelen firmamız, panjur, kapı, pergola ve giyotin cam sistemleri konusunda da hizmet vermektedir. Renau’un bayisi olan firmamız bu firmanın pvc pencere ürünlerini satmaktadır. Ayrıca alüminyum küpeşte ve kış bahçesi konularında da bizi arayabilirsiniz. Katlanır cam ölçüleri en, boy ve yükseklik kategorisinde değişiklik göstermektedir. Bütün bu ölçüler mekansal farklılıklar göz önüne alınarak değerlendirilmektedir. Kaliteli ısı cam malzeme ve alüminyumun mükemmel uyumunu sergileyen bu tasarımlar uzun ömürlüdür ve kullanışlı özelliklere sahiptir.