Katlanır Cam Kapı

Katlanır Cam Kapı

Kapı sistemleri, bir mekanın kullanım kalitesini doğrudan etkiler. Mekana giriş ve çıkış trafiğini doğrudan etkileyen kapı sistemleri, mekansal ısınma problemini de en iyi şekilde çözmektedir. Katlanır cam kapı ürünleri, darbeye ve diğer dış etkenlere dayanıklı özelliklere sahip camdan üretilmiştir. Pratik kullanımı sayesinde geçiş trafiğini düzenleyen bu tasarımlar camın estetik özelliğini yansıtmaktadır.

Katlanır Cam Kapı
Katlanır Cam Kapı

Temizlenebilir ve Her Zaman Temiz Kalır

Cam kültürünün sanata dönüştüğü bu sistemde kauçuk sistem sayesinde mükemmel izolasyon sağlanmaktadır. Ayrıca katlanma özelliği sayesinde de kapının kullanım kalitesi artmaktadır. Silinebilen ve darbeye karşı dayanıklı olan bu kapılar bütün mekanlar için pratik çözüm sunmaktadır. Katlanır cam kapı ürünlerimizde renk ve tasarım seçenekleri güncel bir şekilde değerlendirilmektedir.

Güncel cam sistemleri konusunda söz sahibi olan firmamız sadece katlanabilir cam veya kapı sistemi üretmemektedir. Panjur, pvc pencere (Renau), pergola ve giyotin cam sistemleri konusunda da firmamız aradığınız kaliteyi sunmaktadır. Panjur, kapı ve alüminyum küpeşte gibi ürünlerde de tercih edilen adrestir. Bütün ürünlerimiz yeni yıl fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Deformasyon Meydana Gelmez

Ofis, büro ve benzeri birçok yerde katlanır cam kapı ürünleri en iyi seçeneklerden biridir. Silinebilir özelliği sayesinde her zaman temiz kalan bu tasarımlar, paslanma, çürüme ve benzeri sorunlar meydana gelmemektedir. Cam ve alüminyum yıllarca parlak ve estetik özelliğini korumaktadır. Firmamız estetik tasarımlarla istediğiniz tasarımları adresine getirmektedir.