Katlanır Cam Modelleri

Katlanır Cam Modelleri

Evinizin dış cephesi ile uyumlu bir kapatma sistemi arıyorsanız cam balkonlar en iyi seçenektir. Alüminyum ve camın estetik özelliği, bütün mekanlar ile uyumlu özelliğe sahiptir. Katlanır cam modelleri her mekan için özeldir ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Fitilli cam blokların oluşturduğu cam balkonlar, silinebilir ve aynı zamanda bakımı kolaylıkla yapılabilir. Kir tutmayan cam ve alüminyum bölümler, kararma veya paslanma gibi sorunlarla karşılaşmaz. Güneş veya soğuk havanın olumsuz etkisinden etkilenmez.

Balkonunuz Kullanışlı Olsun

Cam bloklar, ray üzerinde hareket edebilir ve aynı zamanda bloklar kendi etrafında dönebilir. Bu özellikler blokların kullanım kalitesini artırmaktadır. Ray üzerinde cam bloklar hareket ederek bir köşede blokların toplanabilir. Bu şekilde balkondan eşya indirmek çok kolay olur. Balkonun kullanışlılığını artıran bu tasarımlar estetiktir ve dış cephe tasarımlarıyla uyumludur. Katlanır cam modelleri her mekanın dış modeli ile uyumlu özelliklere sahiptir.

Katlanır Cam Modelleri
Katlanır Cam Modelleri

Eviniz İçin Uygun Tasarımlar Burada

Katlanarak kapanan ve açılan cam kapatma sistemlerinin yanı sıra küpeşte, panjur, giyotin özelliğine sahip cam kapatma sistemleri ve pergola cam sistemleri şirketimizin hizmet programında yer almaktadır. Kapı sistemleri, alüminyum cam sistemler ve pvc pencere konusunda bizi her zaman arayabilirsiniz. Firmamız bütün bu konular hakkında çözüm üretmeye ve kaliteli ürün seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Katlanır cam modelleri içerisinden beğendiğiniz modeli anında sipariş edebilirsiniz.