Katlanır Cam Fiyat

Katlanır Cam Fiyat

Cam sistemleri konusunda Türkiye kategorisinde Rehau bayisi olan firmamız pvc pencere, katlanır cam fiyat, alüminyum doğrama, alüminyum cam küpeşte, giyotin cam, pergola cam ve kapı sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Katlanabilen sistem, balkon, bahçe, kapı önü terası, çatı terası ve benzeri mekanlara özel yerler için özeldir.

Katlanabilen sistemin genel özellikleri kullanım kalitesini beraberinde getirmektedir. Bu sistem, kendi etrafında dönen ve aynı zamanda raylı sistem sayesinde köşede toplanabilen dikdörtgen cam bloklardan oluşmaktadır. Bu cam bloklar değiştirilebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahiptir.

Katlanır Cam Fiyat
Katlanır Cam Fiyat

Tasarım Harikası Kapatma Sistemleri

Katlanabilen sistemlerde kullanılan kauçuklar su sızdırmayan, ses ve toz izolasyonu sağlayan özel malzemelerdir. Camlar ısı cam özelliğine sahiptir ve dışarıdaki olumsuz havayı dışarıda tutmaktadır. Alüminyum kısımlar ise paslanmaz ve silinebilir özelliklere sahiptir. Alt kısım alüminyum özelliğine sahiptir. Üst kısım ise dikdörtgen cam blokların yan yana gelmesiyle kapatma işlemini gerçekleştirmektedir. Katlanır cam fiyat listesi işçilik, malzeme ve montaj gibi kategorilerde değişiklik göstermektedir.

Güncel Hizmet Programımızdan Faydalanın

Güçlü referanslara sahip firmamız yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Katlanabilen özelliğine sahip tasarımlarda firma istediğiniz süre zarfında teslimat gerçekleştirmektedir. Yılın her gününde hizmet veriyoruz ve cam kapatma sistemleri konusunda çözüm odaklı hareket ediyoruz. Katlanır cam fiyat rakamları günceldir ve şartlara göre değişiklik gösterebilir. Firmamız bu konuda müşteri memnuniyetini tercih etmektedir.