Katlanır Cam Fitili

Katlanır Cam Fitili

Camın fonksiyonunu artıran ve aynı zamanda estetik özelliğini yapı dünyasına kazandıran katlanabilir özelliğe sahip camlı kapatma sistemleri özel tasarımdır. Bu tasarımlarda kullanılan katlanır cam fitili, tasarımın ses, nem ve toz izolasyonunu gerçekleştirmektedir. İki katlı özel ısı camlı özelliği ile mükemmel kullanım kalitesindeki katlanabilir camlar, bütün mekanlar için sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Katlanır Cam
Katlanır Cam

Yedek Parça ve Servis İmkanı

Evinizin giriş kısımdaki terasta, çatı bölümündeki terasta ve balkonlarda kullanılan bu sistem ayrıca kış bahçelerinde de sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Genellikle fitil bölümü zarar gören bu sistem tamir edilebilir ve yenilenebilir. Katlanır cam fitili satın alma işlemleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bütün sistemlerimiz tamir edilebilir ve bakımı yapılabilir. Ayrıca tasarımlarımız için gerekli bütün yedek parçalar ve diğer bütün parçalar firmamız tarafından tedarik edilmektedir.

Diğer Hizmet Programlarımız

Kapı sistemlerinde, giyotin ve pergola cam sistemlerinde uzman firmamız Renau pvc bayiliğine sahiptir. Ayrıca panjur işlemlerinde pvc pencere sektöründe ve küpeşte konusunda firmamız Türkiye’nin çözüm adresidir. Katlanır cam fitili özelliği ile dışarıdaki yağmur, kar ve fırtına dışarıda kalmaktadır. Isı cam sistemi ses ve toza karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Bu korumada etkili olan çift katlı cam ve camın etrafındaki fitillerdir. Fitil modelleri her tasarım için farklı özelliklere sahiptir. Bu fitilleri istediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz.