Rehau Anadolu Yakası Tamirci

Rehau Anadolu Yakası Tamirci

Windowsan 20 yılın üzerinde tecrübesi sayesinde İstanbul Ataşehir merkezli olarak Anadolu Yakası Rehau Servisi arayanlara en makul koşullarda çalışma fırsatı sunmaktadır.
Yapılarda ilerleyen yıllar sonrasında eskiyen ve fonksiyonelliğini yitiren Rehau pencere ve kapı pvc sistemlerinin en efektif biçimde tamirini sağlıyoruz.

Rehau Tamir Servis‘imiz pek çok eski müşterimizin de güvenerek pencere ve kapı bakımlarını emanet ettiği firmamıza sizler de içinize sinerek güvenebilirsiniz.

Her ne kadar Rehau gibi kaliteli bir markanın ürünlerinin kullandığı yapılarda da pvc pencere ve kapılar dönem dönem yaz yada kışa girerken problemler meydana gelebilmektedir.
Kronik olarak sayabileceğimiz sorunlardan önde gelenlerinden pencerelerin açma kapama yapılan kol kısımlarıdır. Bu bölge plastik yapıdan oluştuğundan kilit mekanizması sürekli açılıp kapandığı için belirli bir süre sonrasında zarar görebilmektedir.  Bu parçanın değişimi ise son derece kolaydır.

Rehau Tamir işleminin tespitinden sonuçlanmasına kadarki süreci mutlaka uzman kişiler sürdürmelidir. Belirli ürünlerde özel vidalar bulunmaktadır ve gerektiğinde değiştirilerek tekrar ilk günkü performansını alabilmek adına yeniden yerine monte edilir. Bazı yüksek nemli bölgelerde ise menteşelerde oldukça sıklıkla çıktığı da gözlenebilmektedir.
Rehau pvc sistemleri doğru ve gerektiği gibi bakımları yapılmadığında zaman içerisinde pencere ve kapılarda bulunan menteşeler deforme olarak ve kullanılmaz hale gelebilir.

Bu şekilde bir sorunla karşılaşıldığında ilk önce menteşelerin pimleri ya da mekanik hasar varsa da kendisi değiştirilmelidir. Rehau Pvc ürünler yaz ve kış için ayrı ayar gerektirmektedir. Pvc olan kapınız varsa yazın ve kışın mutlaka doğru olan ayarı yaptırmanız gerekmektedir.

Rehau Pencere Tam Kapanmıyor!


Rehau pencereniz var ve olması gerektiği gibi kapanmıyor ise bunun birden fazla nedeni olabilmektedir.
Anadolu Yakası Rehau Tamir Servisimiz çağrı talebinize istinaden adresinizde inceleme yaparak sorununuz çözecektir.
Şimdi sizlere pvc pencerenin neden tam kapanmadığı hakkında kontrol edebileceğiniz bilgiler paylaşmak istiyoruz.
Genellikle pvc pencerelerin kapanmama sebebi aşağıdaki gibidir:

Rehau Pencere Kapanmama Sebepleri;

 1. Penceredeki menteşe fiziksel zarar görmüş olabilir.
 2. Sabit tutucuda darbeye bağlı olacak şekilde kırılma meydana gelirse,
 3. Açma kolunda kırılma oluşmuş ise,
 4. Mekanizmada deformasyon veya kırılma sebebi ile,
 5. Pencerede aşağı kısma doğru sarkma oluşur ise,
 6. Pencere açma kolunda çevirme anında boşa dönme meydana geliyorsa,
 7. Pencere kanadında açma kapama esnasında takılma oluşuyorsa,
 8. Pvc de genel olarak sıkışma hasıl oluyorsa,

 

Yukarıdaki gibi gözlemleyebileceğiniz sorunlarda Rehau Tamir Servisi olarak Anadolu Yakasında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet alınabilecek Windowsan ekipleri en  kısa zaman içerisinde sorununuz tespit ederek çözüme kavuşturmaktadır.
Firmamızı arayarak ihtiyacınız olan servis hizmeti netleştikten sonra Rehau tamir servis personelimiz iletmiş olduğunuz adresinize gelerek, başlıca kontrollerin yapılmasının ardından tespit edilecek olan arıza yada sorunun durumuna göre en uygun ve çözüm odaklı çalışma için sizlere teklifi iletecektir.

 

Rehau Pencere ve Kapı Cam Tamiri Kısımları Nelerdir?

Rehau pvc tamir fiyatları; cam kapı sineklik gibi türlere göre değişiklik göstermektedir. Şimdi sizlere pvc tamiri fiyatları oluşturan kalemlerden bahsedeceğiz.

 • Pimapen kapı tamiri
 • Cam tamir fiyatı
 • Sürgülü kapı fiyatı
 • Sürgülü pencere tamir fiyatı
 • Sinekli tamir fiyatı

Yaz, kış ilk günkü gibi kullanımda olması için Rehau pencere ve kapı sistemlerinizin kullanımınız için olası cam değişimi ihtiyacınız olursa Rehau tamircisi olarak Windowsan hizmetinizdedir.

Ayrıca; PVC Kapı ve Pencere arızalarında sıklıkla yapılan tamiratlar

 • Mevcut pencere ve kapının ayarlarının yapılması
 • Menteşe değişimi
 • İspanyolet değişimi
 • Pencere ve Kapılarda kilit değişimi
 • Kol değişimi
 • Kilit karşılıklarının değişimi (zamak)
 • İzolasyonunun doğru yapılarak soğuk havanın ve yağmur suyunun içeriye girmesinin önlenmesi

 

Sertifikalı ve nitelikli teknik personellerimiz ayrıca ısı camların değiştirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.
Kalitesiyle kendisini ispatlamış Rehau ürünlerinin tamir, bakım ve onarımını firmamız profesyonellerine yaptırabilirsiniz.
Müşterilerinin memnun olması prensibiyle hareket eden firmamız 20 yıllık tecrübeli ve uzman kadrosuyla, kaliteli malzeme donanımıyla sizlere hizmet vermektedir.
Sadece Anadolu Yakası değil, İstanbul’daki bütün semtlere pvc kapı ve pencere servisimiz vardır. Servis elemanlarımız yetkinlik Rehau tamircisi sertifikasına sahiptir.