Rehau Pimapen

Rehau Pimapen

Günümüzde modern teknolojinin yardı ile gerek yeni inşa edilen gerekse mevcut binaların karakteristik özelliklerinden yer alan görsel, fonksiyonel ve enerji verimliliği açısından toplam olarak bütün görünümünü cephesi taşımak ve sergilemektedir. Windowsan olarak, kapı, pencere ve cephe konularında Rehau sistemleri ile iyi bir marka kalitesi sunarak  tüm taleplerinizin kişisel olarak özelleştirilebilerek karşılanabileceği sağlam ve dayanıklı pvc ürünlerine sahip olursunuz.
Firmamız, Rehau pencere profil sistemleri ile gerek pvc gerekse alüminyum çalışması yaparak eski teknoloji yapılarına göre enerji kayıplarını %76’ya kadar azaltırken, bu sayede yalıtımı sağlayarak en ideal konfora da sahip olmak mümkündür.

Rehau ailesinin Türkiye’deki en eski ve köklü ana bayilerinden olan Windowsan olarak üretim ve montajını gerçekleştirdiğimiz ürün gamımız çok çeşitlidir.
Kış bahçesi, Pencere, kapı, jaluzili, kaldırmalı sürme kapı, cephe sistemleri , teras sistemleri, kepenk ile birlikte iç pencere pervazlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede çalışmalarımız yer almaktadir.
Yenilikçi sistem çözümleri ile birlikte, konusunda uzman iç mimarlarımız projelendirmeden uygulamaya anahtar teslimi olacak biçimde tüm süreçteki aşamalarında tecrübeli ve yüksek derecede kaliteli işçilik ile birlikte siz değerli müşterilerimize koşulsuz destek vermekteyiz.

Güncel binaların modern tasarım ve tasarıma sahip, maksimum yalıtımlı, enerji tasarrufu içeren pvc pencere, alüminyum kapı, kış bahçesi ve cephe sistemleri ile konforlu ve güvenli yaşamak açısından yeniliklerimiz için bizleri Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Rehau PVC pencereler ve kapılar

Rehau PVC: Yüksek kaliteli ürünlerden imal edilerek uzun ömürlü, her türlü hava şartlarına dayanıklı ve bakım gerektirmez kapı ve pencere çözümleridir.

Her türlü mekanda uygulanabilirlik açısından üstün şekil verilebilirlik, buna ek olarak mutlak tasarım özgürlüğü ve rakipleri arasında kıyas edildiğinde optimum fiyat-performans dengesi ile yüksek kaliteli PVC malzemeden üstün imalat hatlarında üretilen pencere ve kapılara sizler de sahip olabilirsiniz.
Pvc Profilleri de Rehau çok özel bir yüzey özelliğiyle donatarak kullanmaktadır.: High-Definition-Finishing.

Rehau pvc kullanılarak imal edilen pencere ve kapı sistemleri özel üretim olduklarından dolayı ekstra pürüzsüz yüzeyleri sayesinde kirler neredeyse yüzeye hiç tutunamaz ve ürünler son derece kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Pencerelerimizin ve kapılarımızın belirli aralıklarda yapılması tavsiye edilen bakımı da oldukça kısa sürede sonlandırılabilmektedir. Eğer bu bakımı sizler de yapmak isterseniz yılda bir kez bir damla yağ ile hareketli parçalarda pencerelere ve silikon kullanarak da contalara dikkatli biçimde bakım yapmanız yeterlidir. Dilerseniz bu konuda uzman ekiplerimiz sizlere Rehau Servis hizmeti de verebilmektedir.

Rehau Pvc Sahibi olarak Avantajlarınız:

  • SYNEGO sistemini iki conta seçeneğiyle kullanabileceğiniz için depoda daha çok yeriniz kalır.
  • Geniş profil plakası ile esnek kullanım
  • Çok fazla renk seçenekleriyle ve güncel KALEIDO VISION cam laminat iç kaplaması ile birlikte temin edilebilir
  • Çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilir malzemelerden imal edilmiştir.