Giydirme Cephe Ankrajları

Giydirme cephe bina ve yapıların üzerine ankrajlar vasıtasıyla uygulanan geniş yüzeyli camlama sistemleridir. Windowsan olarak biz, cephe giydirme konusunda sunduğumuz ürünler ve verdiğimiz hizmetler ile sektöre öncülük ediyoruz. Rehau marka kaliteli ürünlerin tam donanımlı bayisi olan firmamız ile, bina giydirme ihtiyaçlarınıza yüksek kaliteli çözümlerle yanıt veriyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Firma olarak, başta villa ve lüks konutlar olmak üzere yapıların kapı – pencere doğrama ihtiyaçlarına Rehau kaliteli ürünleri ile cevap veriyoruz. Ayrıca katlanır cam sistemlerinden kış bahçelerine, ışıklı pergola sistemlerinden cephe giydirme işlemlerine kadar geniş alanda TSE belgeli ürünler ile hizmet veriyoruz.

Cephe Giydirme Çözümleri

Windowsan olarak, yüksek verim ve kaliteye sahip bulunan Rehau – Polytec 50 S ve Rehau – Polytec 50 PHZ cephe sistemleri ile çözümler getiriyoruz. Bu ürünlerin kalitesi sayesinde oldukça yüksek düzeyde ısı yalıtımı ve enerji verimliliğine ulaşmanızı sağlıyoruz. Biçimlendirme ve renklendirme seçenekleri ile sağladığımız giydirme cephe çözümlerini uygun ekonomik koşullarla sizlere sunuyor ve kalitemizi ortaya koyuyoruz.