Giydirme Cephe Açılır Kanat

Windowsan olarak, cephe giydirme işlemlerini büyük titizlik ve yüksek kalite ile gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda binaların üzerine geniş yüzeyli camlama uygulamalarını, belirlenen çalışma planı doğrultusunda estetik olarak gerçekleştiriyoruz. Tam yetkili bir bayi olarak Rehau marka ürünleri ve kalitesini, ülkemizdeki müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Yaptığımız Çalışmalar

Firma olarak, giydirme cephe açılır kanat çözümlerimiz yanında her tür mekana uygun Rehau marka kapı – pencere sistemleri, doğrama, katlanır cam sistemi, kış bahçesi ve pergola sistemi gibi konularda da TSE belgeli ürünlerimiz ile noksansız şekilde hizmet veriyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve alanlarında uzman olan teknik ekiplerimiz ile en seçkin cephe giydirme işlemlerine imza atıyoruz.

Kullanılan Ürünler

Windowsan olarak biz, cephe giydirme hizmetlerimizde, son derece kaliteli sistemler olan ve aynı oranda verim sağlayan Rehau-Polytec 50 Phz ve 50S giydirme cephe sistemlerini kullanıyor, bu ürünleri açılır kanat sistemi ile arzunuza göre renklendiriyor ve biçimlendiriyoruz. Tamamlanması sonrasında bu sistemlerden, gerek ısı yalıtımı noktasında gerekse de enerji verimliliği konusunda son derece yüksek performans alabiliyorsunuz.