Otomatik Motorlu Pergola Tente Sistemi

Pergola 

Tamamen kapatabileceğiniz bir gölgelendirme sistemidir. Latince’de saçak (pergule) anlamına gelir.

Gölgelik anlamına gelen İtalyanca bir kelimedir. Yarıçaplı, bükümlü, üçgen çatılı ve yatay olarak açık alanlar, su yalıtımı yaparak sizi hava koşullarından korumak için yalıtım ve yağmur oluğu ile kapatılır.

Pergola Tente Modelleri

Windowsan pergole sistemleri ile firmamız arkadaşlarınızı ve ailenizi dört mevsim yaşam konforunda rahatça ağırlayabilir, kış dahil olmak üzere dört mevsimin tadını mekanınızı efektif kullanarak çıkarabilirsiniz.

Otomasyon sistemlerinin önde gelen markaları ile çalışan firmamızın özel projelendirdiği Pergola modellerimiz ile  üstün motor teknolojisi birleşimi sayesinde açık alanlarınıza gerçek otomatik tente konforu tanıtmanın tam zamanı.
Uzman mimarlarımız mevcut açık alanlarınıza göre projelendirerek ve kış bahçelerini yenilemek veya modernize etmek isteyenler için gölge sistemlerine dönüştürerek otomatik kablosuz tek tuşla kontrol edilebilen çözümlerle kullanımınıza sunuyor.

Böylece uyguladığımız her mevsim şartlarına göre projenizi tek tuşla uzaktan kumanda ile rahatlıkla rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Pergola Ne Anlama Geliyor?

Alüminyum, karartma kumaşı, benzersiz plastik jantlar ve yılın her mevsiminde kullanabileceğiniz özel taşıma arabaları ile bulunduğunuz yere değer katarak ailenizi ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz en kullanışlı gölgelendirme sistemidir.

Pergola Tentesi Nedir? Ne faydaları vardır?

Hava soğukken, ürünün kullanıcılarını endişelendirmez, ancak otomatik çözümler led ışık, sıcaklık ve güvenlik yönetimini optimize ederek kış bahçenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

Pergola Modelleri

Pergola ürünlerimizde, özel led aydınlatma ve ısıtma gibi diğer ilgili ekipmanların birleştirilmesiyle pek çok çeşitli kurulum ve montaj senaryoları oluşturulabilir. Kışın güneşin istediğiniz şekilde şekillenmesini sağlamak için gölge sistemlerinizi tek tuşla otomatik olarak açabilir, ısı yalıtımını artırmak için tek tuşla kapatabilirsiniz.

Özel dekoratif montajı ile sistemimiz, maksimum konfor sağlamak için konforunuz için bağlantılı, bahçenize uygun ve kişiye özel alana dönüştürülebilir.

Pergola Tente Modelleri

Özel alüminyum profiller, yağmur oluk ve su basma ayakları, özel kararır oluşan özel raylı sistem rayları, sistemin hareketi, ön ve arka büyük ve küçük özel plastik ayrıca jantlar kalıp, benzersiz özel contalar, paslanmaz vida ve birçok büyük ve küçük teknik malzeme oluşmaktadır. Pergola modellerini özel plastik tasarım üzerinde taşımak için tavan kumaş ve taşıyıcı arabalar imal edilmektedir.

Pergola Teklifi İletilirken

Windowsan fiyat olarak kalitesiyle orantılı olmaktadır pek çok kişi ve kobilere de fiyat/performans avantajını ispatlamış durumdadır.
Mutlaka teklif almanız gereken alanında en güçlü firmalardan birisi olmakla birlikte yurt içi dışı hızlı teslim avantajı ile de Dünya’daki yerini almaktadır.