Kış Bahçesi Modelleri

KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ

Kış bahçeleri, açık havayı yıl boyunca hayata sokmanın mükemmel bir yoludur. Bu, eviniz için bir kış bahçesi seçerken, ihtiyaçlarınıza ve mülkünüze en uygun şekli ve stili göz önünde bulundurmanın önemli olduğu anlamına gelir. 

Bunu olabildiğince kolaylaştırmak için Windowsan olarak, camlı uzantınızı evinize göre uyarlayabilmeniz için üç seçeneğimizde bir dizi çarpıcı kış bahçesi stilini genelde sunarız.
İster modern ister daha geleneksel bir görünüm arıyor olun, tüm tasarımlarımız mülkünüze uygun estetikle aynı performans avantajlarını sunar.

KIŞ BAHÇESİ STİLLERİ

En popüler kış bahçesi stillerinden biri Lean To’dur . Bu basit ama çok sevilen tasarım, genellikle eğimli bir çatı ile evinize ‘eğilen’ dikdörtgen şekli ile karakterize edilir. İnanılmaz derecede esnektir ve hem geleneksel hem de modern ev sahipleri arasında giderek daha popüler hale gelmektedir.

Sonsuz popüler olan bir başka stil de Viktorya dönemi kış bahçesidir . Viktorya dönemine dayanan bu yönlü tasarım, güzel süslü çatısı ve yuvarlak görünümü ile ayırt edilir. 

Edward tarzı kış bahçeleri de popülerdir. Gürcü kış bahçeleri olarak da bilinen bu tasarımlar, her kenardan eğimli bir çatı ile dikdörtgen bir şekil sunarak ihtişam duygusu yaratıyor.

Kullanabileceğiniz tüm seçenekleri öğrenmek için, eviniz için en iyisinin ne olduğu konusunda daha iyi bir fikir edinmek için firmamızın uzman mimarlarından kış bahçesi konusunda detaylı bilgi edinmeniz için iletişime geçmeniz en iyisidir.