Otomatik Pergola Özellikleri

Otomatik Pergola 

Otomatik pergola aynı zamanda raylı tente olarak ta halk arasında bilinmektedir. Uygulandığı yaşam alanları ile bütünleşerek oldukça etkileyici bir ortam meydana getirmektedir.
Otomatik raylı tente ürünlerimizi uzman mimarlarımız özenle projelendirerek alüminyum profil yapıdan oluşmakta olmakta ve sistemdeki led ışıklar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Kaliteli şık ve estetik görünümü sahip olan Windowsan Otomatik Pergola kolay kullanımı sayesinde sıklıkla tercih edilme nedenleri arasındadır.

Kullanışlılık bakımından son dönemde çok tercih edilen ve mekan kapatma konusunda büyük bir avantaj sunan pergola tente çeşitleri bilhassa teras, bahçe ya da restoran ve cafe gibi işletmelerin özel tercihlerinde alternatifli bir seçenek olarak Windowsan tarafından sunulmaktadır. Bu tür açık mekânları hava koşullarına göre kapalı bir hale en kısa sürede getiren özel pergola tente çeşitlerimiz sayesinde, yeni nesil teknoloji ile uzman mimarlarımız tarafından tasarım yapılmış otomatik açılma kapanma imkanına sahip gelişmiş özellikli bir üründür. Pek çok farklı mekanı en yüksek seviyede kullanım imkânına izin vermesinin yanı sıra mekanın görsel açısından da oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Mevsimsel değişikliklere göre olası sert hava koşulları içerisinde yağmur ya da dolu gibi zorlu hava muhalefetine karşı extra koruma sağlarken aynı zamanda yaz aylarındaki sıcak havalarda da son derece gölgelendirme sağlaması sayesinde dört mevsim kullanılabilir bir özellikte üretim yapılmaktadır.

Müşterilerimiz arasında yalnızca kafe, restaurant gibi alanlarda tercih edilmelerinin ve kullanımının yanı sıra evinizin bahçesine de montaj yapılarak arzu edilen şekilde imal edilerek kapatılması istenilen alanda gayet rahat bir biçimde kullanılabilir. Katlanabilir raylı tente pergola her mekana uyum sağlamakla beraber kurulduğu mekanlara da ayrı bir estetik katmaktadır.

Otomatik Pergola Özellikleri

Windowsan otomatik pergola sistemleri PVC su geçirmeme, alev yürütmeme özelliklerine sahip olan otomatik tentenelerin en büyük avantajlarından birisi de sistem kurulduğunda mekanın etrafı kapatılmak istendiğinde ekstra masraf içermeden ve bu sayede profil gerektirmemesidir. Aynı zamanda açık havanın keyfinin sürülebileceği tavan örtüsünün açılıp kapanması uzaktan kumanda kontrolü ile sağlanabilmektedir. Talep edildiği taktirde sisteme özel led aydınlatma yapılarak daha hoş bir görünüm meydana çıkartılabilmektedir.