Isıcamlı Cambalkon – Tiara Twinmax

Isıcamlı Cambalkon – Tiara Twinmax

Standart Cam Balkonlara Kıyasla, Isıcamlı Cam Balkon Sistemimiz ,Balkonunuzu Evin Kulanışlı Bir Odası Haline Getirir. Windowsan olarak Albert Genau çözüm ortağı bayisi çalışma şeklimizde Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemlerinde Yalıtımın Üst Düzeye Çıkarılması İçin İlk Defa EPDM Conta Kombinasyonu Kullanılmıştır.
Cam Balkon da Kullanılan Çift Yüzü Temperli ve İki Cam Arası Argon Gazlı Isıcamlar Sayesinde Soğuk Hava Girişi Minimuma Düşürülmüştür.

Temperli Camın Avantajları Nelerdir?

Katlanır cam balkon sistemlerinde sıklıkla tercih edilen Cama Uygulanan Temper ve Lamine İşlemleri İle Cama Emniyet ve Güvenlik Özellikleri Kazandırılmakta,Kırılma Sonucunda Oluşabilecek Yaralanma Riskleri Azaltılırken Dışarıdan Gelecek Darbelere ve Saldırılara Karşı Can ve Malın Korunmasına Katkı Sağlanmaktadır.

Temperli Cam, Düz Cama Göre Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha Dayanıklıdır.
Kırıldığı Zaman Küçük ve Keskin Olmayan Parçalara Ayrılarak Yaralanma Riskini Azalttığından Emniyet Camı Olarak Kullanıma Uygundur.

Cam Balkonlarınızda,Vitrinlerde,Çatı ve Tavan Camlarında,Korkuluklarda,İç Bölme Panolarında,Müzelerde,Banka Şubelerinde,Hastanelerde,Polis Merkezlerinde,Askeri Kurumlarda ve Aktivitenin Yoğun Olduğu Spor Merkezlerinde Bu Sebeple Temperli Cam Kullanılır.