Kış Bahçesi Almanya İhracatımız

Kış Bahçesi Almanya İhracatımız

Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize, insan eli ile tasarlanarak yapay da olsa doğal yaşama tercihi sunmak için tasarlanmış kış bahçesi , üretildiği mekanları dış dünya ile bütünleştirerek, her mevsimde yaz kış fark etmeksizin hali hazırda bir bahçe keyfi yaşatma olanağı sunmaktadır.
Kış bahçelerimizin her bir tarafı cam ile çevrelendiği için, içerisinde bulunduğu bahçenin o seyre doyulmaz güzellikleriyle bir bütün olurken, aynı zamanda ısı izolasyonlu ve kuvvetli yapısı ile de hava koşulları fark etmeksizin yılın her günü keyfile bahçede yaşama konforunu da sağlayabilmektedir.

Kış Bahçesi Montajları

Kış bahçesi projelendirildikten sonra montajı yapılacak olan mekanın hali hazırda mevcut bulunan dekoratif yapısını bozmadan, katma değer katacak bir biçimde yaşam alanının konforunu artıracak biçimde ilgili detayları ile bütünlük meydana getirecek biçimde tasarlanan bu kış bahçeleri, son derece detaylı eskizler ile mimarlarıızın projelendirilip, müşterilerimizin tercihleri ve hayal ettikleri düşünceleri doğrultusunda şekillendirilmektedir. Bizlerin montaj yapılacak yere ait genel keşif bilgisinden sonra dikkat ettiğimiz bir önemli en önemli detay da yapıların çatılardır. İlgili bahçenin görsel temasının renginden tercih edilecek alüminyum malzemenin ana gövdesini meydana getireceği için mukavemetinin yanı sıra mekana değer katacak biçimde estetik görünmesi de son derece önemlidir.
Kış bahçesi montajı yapılırken aynı tasarımında olduğu gibi üretimde kullanıcak olan malzemeler mekanların mevcut mimarisine ve talep edilen kullanımı koşullarına son derece uygun olanı seçilmelidir.

Kış Bahçesi Çatı Tasarımları

Çatı tipi projelendirilme aşamasında tasarlanırken tercih sebebi olarak Tek eğimli ve Çift eğimli çatı dizaynları kış bahçelerinde sıklıkla kullanılan ve çoğunlukla isteklere gayet güzel biçimde cevap veren çatı sistemleridir. Kış bahçelerinde sıklıkla kullanılan açık ve kapalı tavan kapama seçenekleriyle gerektiğinde cam tavan seçeneği de eklenebildiği için beklentileri son derece karşılamaktadır. Günümüzde insanların çoğunlukla gökyüzü ile bütünleşmek, sakin ve huzurlu bir ortamda bahçesinde tamamen doğa havası alarak yaşamak isteyen müşterilerimiz için ideal biçimde tasarlanan kış bahçesi açık tavan kapama çözümleri her mevsim etkili kullanımı sayesinde yazın sıcaktan, kışın ise soğuktan azami ölçüde etkilenmek istemeyen  kullanıcıların baş tercihleri arasındadır.
Kış bahçesi kapalı tavan kapama tarzı ise çatı bölümünün ısı korunması yapılacak izolasyon malzemeleri ile görsel açıdan dekoratif olarak kapatılması şeklinde tasarlanabilmektedir. Amüminyum konstrüksiyonların iskelet sistemini meydana getirdiği kış bahçelerinin son derece önemli olan bir detayı, etrafını çepeçevre kuşatan cam bölmeleridir. Kış bahçesi tasarımlarında sıklıkla tercih edilen Katlanabilen, Sürgülü, Açılır kapanır ya da PVC olarak imal edilen birbirinden farklı çeşitleri ile fiyat performan olarak ta beklentileri karşılayan cam sistemleri, Villa Kış Bahçelerine hem estetikliği ve ferahlığı aynı zamanda ekonomik biçimde kazandıran güncel yapılardır.
Çatı ve Cam kısımlarının dış etkenlere karşı mukavemetinin artırılarak koruması için yağmur ve kar sularının çatıdan düzenli ve sağlıklı bir biçimde tahliyesini sağlanabilmesi son derece önemlidir. Bunun içinde kış bahçelerinin çatıdan zemine kadar olan kısımlarında bir dizi su deresi, gider iniş çıkış zincirini meydana getirecek olan boruların yardımına ihtiyaç duyulmaktadır.
Kış bahçelerinin tasarımından montajına kadar olan süreçte ve tabiki de yapımında bu detayı mimarlarımız göz ardı etmeyerek uzun yıllar kış bahçesinde güzel vakitleri sorunsuz bir biçimde geçirmenizi hedeflemekteyiz.
Yaz aylarında olası istenmeyen misafirlerin içeri girmesini  engellenmesi için de sabit ya da demonte sineklik sistemleri ile mevcut güvenliğinizin yükseltilmesi amacı ile  cam ve kapı özel kilit çözümleri de kış bahçelerinin bir diğer olmazsa olmazlarındandır.
Villa kış bahçelerinin fiyatı; kurulacak alanın durumuna ve bahçe eskizinin çıkarılıp, m2 fiyatı belirlendikten sonra toplam olarak hesaplanmasıyla belirlenir.
Seçeneklerin kombinasyonları çoktur, bu nedenle hangi tip tavan modeli, kullanılacak cam bölme tercihleri ve seçilen alternatif destek malzemelerinde fiyatları etkileyen bir diğer faktörlerdir. Windowsan olarak kaliteden asla taviz verilmemesi gereken kış bahçesi uygulamalarında ilgili tercih edlen model, seçenek her ne olursa olsun bizlerin önerdiği malzeme kalitesinin üst şekilde birinci sınıf olması uzun vadede ekonomik ve konforlu bir yaşama katma değer sağlayacaktır.

Kış bahçesi kurulacağı mekanlarda metrekare olarak ta ekstra kullanım alanı oluşturarak, ilgili evin içinde gayet güzel bir doğal yaşam alanı oluşturulmasına imkan veren bahçeler için müşterilerimizin yapması gereken tek şey kalıyor o da; zevkli bir şık dekorasyon, uyumlu renklerin hakim olduğu bir doğal çiçek köşesi ile huzurun ve konforun her mevsimde keyfini çıkarmak.