Cam Balkon m2 Fiyatları 2022

https://windowsan.com/katlanir-cam-balkon-sistemleri/

Cam Balkon Fiyatları 2022

Çift cam katlanır cam balkon sistemi kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlamak için tüm detayları ile tasarlanmıştır. Çocuk güvenlik cihazı olarak da hizmet veren kanat tutucu seti, tüm kanatların veya istenilen sayıda açılan kanadın güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar.

Cam Balkon fiyatları 2022 yılında kullanılan malzemelerin özelikle cam ve alüminyum fiyatlarının sürekli değişmesi ile komple sistem fiyatları belirlenir. Standart cam m2 fiyatı 900₺-1100₺, Standart cam (Renkli) m2 fiyatı 1000₺-1400₺, Isıcamlı Cam Balkon m2 fiyatı 1300₺-1600₺, Isıcam (Renkli) m2 fiyatı 1400₺-1800₺ arasında marka ve kalite farkları yer alarak müşterilerimize sunulmaktadır.
NOT : Lütfen rakamların sürekli revize edilebilme ihtimaline karşı güncel fiyatlar için bizlere ulaşıp danışmanız önemle rica olunur.

katlanır cam balkon

Çift cam katlanır cam balkon sistemi 8 özel renk seçeneği ile farklı zevklere ve dekorasyon tercihlerine uygundur. Temperli cam kullanımı sayesinde her mekanda güvenle kullanılabilir. Özel yapıda olan conta sistemi sayesinde ses ve ısı yalıtımı artırılmıştır. Çift cam katlanır cam balkon sisteminin çıkış kapak takımı tasarımı, kanatlar tam açılmadan havalandırma yapılmasına olanak sağlar. Alüminyum kapak profillerinin özel şekli sayesinde kanatlar pencerelere değmeden hareket ettirilebilir. Çift camlı cam balkon sisteminde enjeksiyon kapaklar ve şeffaf contalar kullanılmadığından kırılmalar, renk bozulmaları ve güneşten istenmeyen sızıntılar önlenir.

Balkon kapatma ne kadar tutar?

Günümüzde elbette ürün hammaddeleri dolar endeksli olduğu için cam balkon fiyatları 2022 yılında hatırı sayılır bir miktar arttı. Bilhassa ısıcam olan cam balkonlar neredeyse %40 oranında fiyatları yükselmiş bulunmakta. Cam balkon elbette evlere hem ayrı bir hava katmakta hem de kolay kullanım rahatlığı sağlamakta. Pimapen pvc ile kaplatmaktan pek çokyönden avatntajları bulunduğundan son derece daha iyi diyebiliriz. 2022 katlanır cam balkon modelleri , 2022 cam balkon fiyatları ve cam balkon çeşitleri gibi bir çok konuda sizleri aydınlatmak için konusunda uzman mimarlarımız sizlere destek vermek için bir telefn uzağınızdadır.

2022 Cam Balkon Fiyat Hesaplaması

Yaz gelmeden sonunda balkonunuzun cam balkon ile değerlendirmeye kadar verdiniz ise öncelikle yklaşık maliyetleri hesaplayabilmek için kısa bir ön bilgi içeren tasarıyı çalışalım birlikte.
Mevcut balkonun U biçiminde konumlandırılmış olarak düşünelim. Kısa kenarları 2 metre uzun kenarı 10 metre . Bu hesaba göre toplam genişlik 14 metre olacaktır. Hali hazırda balkondaki bulunan korkuluğu da hesaba katalım.  Cam balkon fiyat hesaplama aslında oldukça basittir.

Gelelim diğer aşamaya, balkon yüksekliğiniz genel standartlar kabulü şeklinde 1.7  metre varsayalım. Toplamda sizin balkonun metrekare hesabı şu şekilde yapılır. (14 Metre X 1.8 Metre ) 25,2 Metrekare Cam balkon alanına ihtiyacınız olduğu gözlemlenmektedir. Hesaplama esnasında 1.8 ile çarpanı ise genellikle tüm cam balkonlar 1.80 üretilmektedir ve bu boyuttan hesaplanmaktadır.

Cam balkon m2  hesapladıktan sonra anahtar teslim elde edilen rakamın içinde montajın da olacağını unutmayalım.
Genellikle 1.8 metre üzerinde olan balkonlar için ise özel cam hazırlanmakta ve fiyat buna göre artmaktadır.