Kış Bahçesi Sistemleri ve Model Avantajları

Kış Bahçesi

Bir yapı elemanı olan kış bahçelerinin asıl fonksiyonu, yapı ile dış mekanın iç içe geçerek, soğuk iklim şartlarında, evinizin iç mekan sıcaklığı ve konforuyla bahçenizin dış mekan ferahlığını birlikte sağlamasıdır. Windowsan farkı ve kalitesi ile en şık kış bahçesi tasarımlarını gerçekleştiriyor, bina ve yapınıza en uygun projelendirme ve kurulumu gerçekleştirerek, her tür koşulda kullanılabilir bahçe konforunu sizlere sağlıyoruz.

Her türlü hava koşulunda kullanıma uygun olan, binaların ve yapıların durumuna göre şekillendirilen rahat yaşam alanları olarak her geçen sene daha çok tercih ediliyor. Alüminyum ya da çelik taşıyıcı sistemleri üzerine cam uygulamalarıyla kurulan kış bahçesi, rahat kullanım imkanı da sunuyor.

Uzun yılların verdiği deneyim ve Rehau marka güvencesiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Neden Kış Bahçesi ?

* Kış bahçesi sistemleri, günümüzün trendi, konfor ve prestijin göstergesi, yeni yapıların artık neredeyse olmazsa olmazı haline gelmiştir ve bu sebeple de bu yapı elemanına olan talep artmıştır.
* Evinizin salonunu lüks bir otel lobisine dönüştürmek.
* Mutfak, yemek odasını lüks bir restorana çevirmek.
* Bahçe, ev, salon, mutfak bütünleşmesini sağlamak.
* Bahçede münferit ve müstakil bir alan sağlamak.
* Teras, veranda ve/veya balkonun tamamını veya bir bölümünü kullanmak.
* Havuz üzerini kapatarak bina ile birleştirmek.
* Bina içi çatı ışıklığı olarak kullanmak.
* Otel ve sosyal tesislerde lobi, roof gibi prestijli mekanlar oluşturmak.

Firma olarak, her tür üretimimizde belirlenmiş kalite standartları çerçevesinde çalışıyoruz. Kış bahçesi tasarım ve üretimlerimizde de sizlerden gelen isteklere göre tümüyle açılabilir uygulamalar yanında sabit çatı seçeneklerini de sağlıyoruz.

Biçimi, yapısı, fonksiyonu, estetiği ve detay çözümleri ile komple bir kurgu olan kış bahçesi sistemleri ile ilgili, müşterimize farklı alternatifler sunuyoruz.

Her tür koşula dayanıklı ve mükemmel yalıtım yanında gün ışığını tamamıyla içine alabilir birinci sınıf cam sistemlerine üretimlerimizde yer veriyoruz. Bu sayede hem konforlu hem de kendi binalarınıza en uygun şekilde tasarlanmış kış bahçelerine ulaşmanıza olanak tanıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tasarımlar ile her mevsim kullanılabilir keyif dolu kış bahçelerini sizler için ortaya çıkarıyoruz.

Kış Bahçesi
Kış Bahçesi

KIŞ BAHÇESİ KEYFİ

Tek camlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden ısıcamlı cam balkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcamlı cam balkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.
Rehau marka ürünlerin Türkiye temsilcisi olan firmamızın kaliteli üretimleri ile kış bahçesi tasarımlarımız ile birlikte son derece kullanışlı panjur, kapı, pencere ve sürme sistem üretimlerini de yerine getiriyoruz. Yine kaliteli giydirme cephe çözümleri, zemin kaplama, ışıklı pergola sistemleri, katlanabilir cam sistemleri, alüminyum ve cam küpeşte, giyotin sistemleri ve alüminyum doğrama gibi ihtiyaçlarınıza da kusursuz şekilde cevap veriyoruz.