Bahçe Sohbetleri Kış Aylarında Kesilmiyor

İnsanlar evlerinin bahçelerinde yaz aylarının keyfini sürerek vakit geçirebiliyorlar. Ayrıca misafir ağırlayarak keyifli sohbetler ediyorlar. Normal şartlarda kış aylarının gelmesiyle bu sohbetler sıkıcı ev ortamına taşınıyor.

Ancak Windowsan olarak bahçe sohbetlerinin kış aylarında da kesilmemesini sağlayacak kış bahçelerini üreterek insanların kışında bahçede keyif yapmasına imkan tanıyoruz. Camlı ve çatılı olan kış bahçelerimiz soğuk havanın içeri girmesini engelleyerek bahçelerdeki keyfin soğuğa rağmen devam etmesini sağlıyor. Ayrıca şık yapılar oldukları için bahçelere şık bir görünümde kazandırıyorlar.

Ekstra Yaşam Alanı Sağlayan Kış Bahçeleri

Ürettiğimiz kış bahçesi ile kişilerin ekstra yaşam alanlarına sahip olmalarını sağlıyoruz. Bu bahçelerimiz aile veya misafirlerle yapılacak sohbetlerin ortamı olmanın yanı sıra evde yaşanan oda eksikliğinin de giderilmesini sağlıyor. Uygun mobilyaların döşenmesiyle kış bahçeleri bir yemek odasına çevrilebiliyor veya evdeki oturma odası eksikliğinin giderilmesini sağlayabiliyor.

Bahçelerimizde kullanılan cam ve pencereler ısı yalıtımını sağladığı için kış bahçelerinde kişilerin elektrik ve enerji tasarrufu yapmalarını sağlıyoruz.

Deneyimli Ustalar Tarafından Tasarlanan Bahçeler

Uzun yıllardır kış bahçelerinin üretilmesini sağlayan firma olarak deneyimli ustalarımıza kış bahçelerini emanet ediyoruz. Ustalarımız kış bahçesinin tasarımının yapılmasını sağlıyorlar. Bunun öncesinde de kişilerin isteklerini dinleyip kış bahçesinin yapılacağı alanı görüyorlar. Sonrasında da mekana en uygun ve kaliteli malzemeleri kullanarak bahçelerin hazırlanmasını sağlıyorlar. Tasarım ve üretim aşamasından sonra da bahçelerin sorunsuz bir şekilde kurulmasını sağlıyorlar.

Balkon Ve Teraslara Uygun Bahçeler

Windowsan olarak üretimini sağladığımız kış bahçeleri bir tek bahçeli olan evlere uygulanmıyor. Kişiler isterlerse kış bahçesini sahip oldukları balkon veya terasa yaptırabiliyorlar. Böylelikle kitap okuyabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve şehir manzarasını izleyebilecekleri bir kış bahçesine sahip olabiliyorlar. Firma olarak kış bahçesinin yapılması istenen farklı büyüklüklerdeki alanlara uygun olacak özelliklerdeki kış bahçelerini hazırlayarak kişilerin kullanımına sunuyoruz. Ayrıca üretimini yaptığımız bahçelerin fiyatlarının da ekonomik olmasına önem veriyoruz.