KIŞ BAHÇESİ KEYFİ

KIŞ BAHÇESİ KEYFİ

Bahçelerinizin yaz aylarına sıcak havalarda sizlere püfür püfür esen rüzgar eşliğinde hizmet etmesine yaz aylarında alıştığınız bu konfora kış bahçesi keyfi ile devam edebilmeniz için en uygun proje çözümlerine en uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik birleşimi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kış bahçesi özellikleri

Tek camlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden ısıcamlı kış bahçesi sistemi, genede bilinenin aksine, yalnız soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon ve/veya yaşam alanı imkanı sunmaktadır. Isıcamlı kış bahçeleri ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan bahçe keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.
Rehau marka ürünlerin Türkiye temsilcisi olan firmamızın kaliteli üretimleri ile kış bahçesi tasarımlarımız ile birlikte son derece kullanışlı panjur, kapı, pencere ve sürme sistem üretimlerini de yerine getiriyoruz. Yine kaliteli giydirme cephe çözümleri, zemin kaplama, ışıklı pergola sistemleri, katlanabilir cam sistemleri, alüminyum ve cam küpeşte, giyotin sistemleri ve alüminyum doğrama gibi ihtiyaçlarınıza da kusursuz şekilde cevap veriyoruz.