Kaliteli PVC Sistemleri

Pvc doğrama sektöründe 30 yıldır varlık sürdüren windowsan firması olarak mekanların ısı ve ses yalıtımı için kaliteli çözümler üretiyoruz. Çözümlerimizde rehau pvc markasına ait ürünleri kullanıyoruz. İsteklere bağlı olarak farklı kapı ve pencere sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizde hem tasarruf hem de rahatlık sağlıyoruz. Isı yalıtımlı ürünlerimiz ısı tasarrufu yapılmasını sağlıyor. Ses yalıtımlı ürünlerimizse dış ortamın seslerinin içeriye girmesini önleyerek kişilere yaşadıkları alanda rahatlık sağlıyor.

Kolay Temizlenebilir Pvc Sistemleri

Windowsan rehau Türkiye bayisi olarak profesyonel ekiplerimizle fabrikalarımızda üretimini sağladığımız pvc ürünlerimiz temizlenmesi kolay ürünler oluyor. Kolay temizlenebildikleri için kişilerin temizlik yükünden kurtulmasını sağlıyor. Ayrıca bu ürünlerimizin bakımları da kolay bir şekilde yapılabiliyor. Hırsızlık durumlarına karşı emniyetli olan ürünlerimiz kişilerin hırsızlık durumlarına karşı güvende kumlasını sağlıyor.

Windowsan Panjur Sistemleri

Windowsan rehau pencere firması olarak yeni binaların ve tadilatı yapılan binalara panjur sistemlerinin kurulmasını sağlıyoruz. Kurduğumuz panjur sistemleri sayesinde müşterilerimiz güneşin zararlı ışınlarından korunabiliyorlar. Ayrıca hırsızlık durumlarına karşın önlem alıyorlar. Yaz aylarında sıkıntı veren sivrisinek gibi küçük canlıların mekana girmesini önlemiş oluyorlar. Panjurlarımız aynı zamanda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip oldukları için müşterilerimize konfor sağlıyorlar. Bu ürünlerimiz özellikle yüksek binalarda kullanılmaya uygun ürünler oluyorlar.

Windowsan Kış Bahçeleri

Müşterilerimizin boş zamanlarını değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kış bahçeleri yapıyoruz. Yaptığımız kış bahçeleri sayesinde müşterilerimiz dış ortamın etkenlerinden korunarak kaliteli vakit geçirebiliyorlar hem de kendilerine ait yeni bir mekana kavuşuyorlar. Isı ve ses yalıtımı olan kış bahçelerimiz hem tasarruf hem de rahatlık sağlıyorlar.

Ayrıca müşterilerimizin istedikleri kısma kaliteli rehau kapı ve pencere açılmasını sağlayarak alanlarını kullanışlı hale getirmelerini sağlıyoruz. Bu ürünlerimizi bahçelerin bir köşesine yapabildiğimiz gibi evlerde bulunan balkon ya da teraslarda da uygulayabiliyoruz.

Zemin Kaplama

Windowsan firması olarak rehau doğrama hizmetleri dışında zemin kaplama hizmeti de veriyoruz. Özellikle teraslarda uyguladığımız zemin kaplamaları sayesinde terasın zeminleri uzun süre kaliteli bir şekilde kullanılabiliyor.

Rehau tarafından üretilmiş olan relazzo teras sistemi ürünleri yağışlara karşı dayanıklılık göstererek zeminin aşınmasını önlüyor. Bu sayede müşterilerimiz teraslarda uzun yıllar ayakkabı olmadan yürüyüp rahatça kullanabiliyorlar.

Alüminyum Ve Cam Küpeşte Hizmetleri

Rehau bayi firması olarak alüminyum ve cam küpeşte hizmetleri de veriyoruz. Güvenlik amacıyla yaptığımız bu ürünleri sayesinde kişilerin düşüp yaralanmalarını önlüyor ve güvenliklerini sağlıyoruz. Küpeşte sistemi ürettiğimiz alanlar şunlardır;

  • Havuz
  • Balkon
  • Teras
  • Merdiven
  • Fransız balkon

Firma olarak paslanmaz malzemeleri kullanarak üretim yaptığımız küpeştelerimiz kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde olabiliyor. Örneğin teraslar için kullandığımız küpeşteler dış mekânlarda kullanılmak için üretilmiş malzemeler oluyor ve dış etkenlere karşın üstün dayanıklılık gösteriyor. Bunun dışında Fransız balkonlarında kullanılmak üzere balkona uygun küpeşte üretimini yapıyoruz. Mekânların büyüklüğüne ve özelliklerine bağlı olarak farklı boyutlarda küpeşte üretimi yapıyoruz.