Kapı Pencere Sistemleri

Ev, iş yeri, ofis gibi tüm yapılar için kapı pencere sistemlerinde yeni teknolojileri kullanıyoruz. Windowsan olarak Türkiye’de Rehau Türkiye bayimiz ile hizmet veriyoruz. Kapı ve pencere sistemlerin ile mekânları, ses yalıtımı, ısı yalıtımını sağlarken, hırsızlık gibi çeşitli dış olumsuz etkenlere karşı koruma sağlıyoruz. Windowsan olarak tüm müşterilerimize özel çözümler oluşturuyor ve en sağlıklı ürünleri kullanıyoruz. Yaptığımız işlerde, pvc, alüminyum ve cam ürünlerini kullanıyoruz. Amacımız hem görsellik açısından en iyi görüntüyü sağlamak hem de daha sağlam yapılar oluşturmaktır.

Ürünlerimiz

Windowsan olarak yapılar için farklı ürün türlerinde üretimlerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmetleri sunabilmek için web sitemizde ürün türlerimizi gösteriyoruz. Rehau pencere sistemleri üreten bir firma olarak ürün çeşitlerimizi artırmaya çalışıyoruz. Ürünlerimiz şunlardır.

  • Pencere,
  • Kapı,
  • Sürgülü sistemler,
  • Zemin kaplama,
  • Panjur,
  • Kış bahçesi,
  • Giyotin sistemler,

Sitemizdeki ürünlerimiz bölümünde daha fazla ürün çeşidimizin bulunduğunu görebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde farklı renk tercihlerini kullanıyoruz. Müşterilerimizin tercihi ve uygulamanın yapılacağı yerin yapısına göre ürün türü ve rengini belirliyoruz.

Kaliteli Ürünler

Rehau pvc olarak ürünlerimiz ile müşterilerimiz kalite beklentilerine cevap veriyoruz. Pvc ürünleri ile tüm yapı sistemlerine uyumlu kapı ve pencere sistemlerini geliştiriyoruz. Pvc ürünlerimizde, beyaz renk ve ahşap görünümü ile birlikte farklı renk seçeneklerini de kullanıyoruz.

Profesyonel tasarım ekiplerimiz ile müşterilerimizin taleplerine göre en iyi çalışmaları yapıyor ve hızlı üretimler gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin kaliteli olmasına özen gösterdiğimiz kadar hesaplı olmasına da önem veriyoruz. windowsan.com sitemizde, kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuzu görebilirsiniz.

Alüminyum Doğrama

Rehau doğrama işlemlerimizde, alüminyum doğrama işlemlerini ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak iki türde yapıyoruz. Daha çok ticari yapılar için kullanılan alüminyum doğrama ürünlerimiz ile iş yeri ön cephe tasarımlarını oluşturuyoruz. Ürünlerimizde, tasarım ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

İş yeri cephe çalışmalarında geniş imkanlar sunuyor ve hırsızlık gibi olaylara karşı dirençli ürünler kullanıyoruz. Firmamız, Türkiye’de tam donanımlı olarak hizmet vermekte ve ürünlerimiz ile farklılık oluşturmaya çalışıyoruz. Alüminyum ürünlerin tasarımları daha kolaydır ve dayanıklı ürünlerdir. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu için ticari alanlarda ve iş yerlerinde daha fazla tercih edilmektedir.

Kapı Sistemleri

Ofis ve odaların daha aydınlık olmasını sağlamak için pvc kapı sistemleri tercih edilmektedir. Rehau kapı sistemlerimizde, pvc ya da alüminyum kapı çerçevesi ve cam kullanıyoruz. Bu ürünlerimiz ile yaşam alanları daha aydınlık ve ferah bir ortama dönüştürülebiliyor.

Kapı sistemlerimizi, balkon ve teras bölümleri ile diğer bölümler için kullanabiliyorsunuz. Kapı sistemlerimiz, yapımı ve montajı kolay ürünlerdir. Binalarda, kapı bölümlerine göre rahatlıkla ölçülendirme yapıyor ve kullanıldığı yerlerde yalıtım oluşturmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kapı ürünlerimizde de renk ve model seçimi yapabiliyorsunuz.