Rehau Pencere ve Kapı Sistemlerinde Doğru Tercihler

rehau pencere

En talepkar müşteriler için doğru çözüm

En yüksek kalitede profiller

Teklifimizde her zaman doğru profili bulacaksınız – modern pasif evler için enerji tasarruflu pencerelerden ofis binaları, kamu binaları veya konut kompleksleri için pencerelere kadar.

REHAU profilleri, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir yüksek kaliteli PVC granülden üretilir. Yüksek kalitesi ile öne çıkan profillerin pürüzsüz yüzeyinin bakımı kolaydır. 1,5-2 mm kalınlığında güçlendirilmiş, galvanizli çelik profiller çok iyi pencere statiği ve hırsızlığa karşı koruma sağlar.

REHAU, inşaat, otomotiv ve endüstriyel sektörler için lider bir sistem üreticisidir.

1948’de Helmut Wagner, Rehau’da bir aile şirketi kurdu. Plastik işleme alanında faaliyet gösteren firma, kendi yenilikçi teknolojik çözümlerine dayalı olarak PVC pencere sistemleri üretmektedir. Şirket kurulduğundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümüştür. Üç kişilik üretim atölyesinden bağımsız bir uluslararası grup oluşturuldu.

Avrupa dışındaki ilk ofis 1962’de Kanada’nın Montreal kentinde kuruldu. Bugün 50’den fazla ülkede 170’in üzerinde lokasyonda yaklaşık 20.000 çalışan şirketin büyümesine ve başarısına katkıda bulunuyor. REHAU’yu beş kıtada aktif olarak geliştiriyorlar ve şube ağlarını sistematik olarak genişletiyorlar.

rehau-pencere-gokdelen-referans

İnşaat sektörü için sistem çözümleri

Uzun yıllara dayanan deneyim ve teknik bilgiye dayanarak, modern malzemelerin avantajlarını kullanıyor ve bunları eksiksiz sistemlerde birleştiriyoruz.

Geniş ürün yelpazesi, her yatırım için doğru teknolojiyi sunmayı mümkün kılar. Taahhüdümüz ve yenilik yapma isteğimiz sayesinde inşaat sektöründe trendleri belirliyoruz.

Yüksek çözünürlüklü kaplama

Profillerin özel yüzeyi yüksek kullanım konforunu garanti eder.

Pencerelerin sıkıcı bakımı? Kimse pencereleri temizlemekle zaman kaybetmek istemez. Pencereler ve kapılar her gün değişen hava koşullarına maruz kalır – yağmur, rüzgar, toz ve genellikle yoğun açılıp kapanma.

Rehau pencere profilleri, özellikle pürüzsüz bir yüzey ile karakterize edilir. Bu şekilde, tüm kirler ev tipi temizleyicilerle hızlı ve kolay bir şekilde temizlenir. Geleneksel pencereler gözenekli bir yapıya sahiptir ve kir, boşluklara kolayca yerleşebilir ve çıkarılması zordur.

rehau pencere

Pasif evler için enerji tasarruflu pencereler

Rehau Synego ve Rehau Geneo, pasif evler için modern teknolojilerdir. Azaltılmış ısıtma maliyetleri için mükemmel ısı yalıtım parametreleri, aynı zamanda gürültü ve hırsızlığa karşı koruma. Rehau, karşılığını veren mükemmel bir yatırımdır.

SYNEGO ve GENEO’nun mükemmel ısı yalıtım özellikleri sayesinde enerji tüketimi ilk günden itibaren azalır

Güçlendirilmiş RAU-FIPRO yüksek teknolojili pencere profili, GENEO® PVC pencereleri, pencere teknolojisi alanında benzersiz bir yenilik haline getirir. GENEO® sistemi, sınıfında tartışmasız pazar lideridir. Konu enerji verimliliği olduğunda Rehau GENEO bir liderdir.

Rehau SYNEGO sayesinde potansiyel enerji fiyat artışları bizim için önemli değil. Mevcut pencere standardıyla karşılaştırıldığında, SYNEGO %50’ye kadar daha iyi ısı yalıtımı sunar. Ayrıca SYNEGO sistemi, Rw,p = 46dB sınıfına kadar pencerelerde ses yalıtımı ve RC 2 sınıfına kadar hırsızlığa karşı dayanıklılık sunar.