PVC Doğrama Sisteminde Biz Kimiz?

Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen tecrübe ve kaliteli tasarımlarımız ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Üretimimizin büyük bir kısmını lüks konutların doğramaları aynı zamanda villaların pvc sistemlerini tasarlayarak hizmete sunuyoruz. Yaptığımız üretimin %35’lik kısmını pvc yapısı oluştururken %65’lik kısmını cam ve aksesuarlar oluşturmaktadır. Özel ve şık tasarımlar ile Windowsan müşterileri için her açıdan en uygun olanı seçerek hizmete sunmaktadır.

Bütün ürünlerimiz TSE belgeli olarak üretilmektedir. TSE uyumu ile müşterilerin bütün çıkarlarını gözeterek kesintisiz hizmet verebilmekteyiz. Evlerinizin iç ve dış cephelerinde yapacağınız her türlü pvc işleri ile ilgili bizlere danışarak geniş ürün yelpazemize göz atabilirsiniz. Aynı zaman da istenen bütün tasarımlarda ürünler ile evinizde veya iş yerlerinizde daha doğrusu bütün yaşam alanlarınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Bizler için önemli olan elbette ki müşteri tatminidir. Müşteri tatmini için kaliteli servis anlayışı Windowsan için bir prensiptir.

Nasıl Hizmetler Sağlıyoruz?

Pvc doğrama sistemi ile geliştirdiğimiz üretimimizde birçok üründe sizlere kesintisiniz hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Elbette ki yaşam alanlarımızın dekorasyonu hepimiz için önemlidir. Peki, ne tür hizmetler veriyoruz.

Windowsan olarak verdiğimiz hizmetler şu şekildedir;

 1. Kapı
 2. sürmeli sistemler
 3. panjur
 4. kış bahçesi
 5. zemin kaplama
 6. Aleminyum doğrama
 7. giydirme cephe
 8. aleminyum ve cam küpeşte
 9. pergola sistemleri
 10. giyotin sistemleri
 11. katlanır cam sistemleri

Sahip olduğunuz bütün yapılarınız için hayalinizde ki tasarımları gerçeğe dönüştürmede sizler için liderlik yapmaya hazırız.

Pvc sistemlerinde en son geliştirdiğimiz kış bahçesi ile evinizi bahçenize veya da bahçenizi evinize taşıyoruz. Tercihinize göre teraslı veya balkonlu aynı zamanda düz, eğimli çatı şeklinde tasarlanarak hizmetinize sunuyoruz. İstediğiniz yere kapı ve cam ekleyip çıkartabilirsiniz.

Cam aksesuar sisteminle ister sürmeli sistem isterseniz katlanabilir cam kullanabilirsiniz. Bütün bu hizmetlerin hepsi ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilir dilerseniz yerimizde ziyaret ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Bizi tercih etiğiniz için teşekkür ederiz.