Rehau Alüminyum Doğrama Özellikleri

Rehau Alüminyum Doğrama Özellikleri

Alüminyum doğrama, dayanıklılık, uzun ömür ve kolay bakım gibi pek çok avantaja sahiptir ve evinizin / mekanınızın görünümünü olumlu yönde etkilemenin yanı sıra oldukça pratik bir kullanım rolü de oynar. Yaşam alanınızın ısı ve ses açısından yalıtılmasına katkıda bulunur ve evinizin enerji verimliliğini etkiler.

  1. Şık ve Çağdaş Estetik Tarz

Alüminyum doğrama seçerken her zaman garanti edilen şey, temiz hatlar ve minimalist çerçeveler sayesinde uyandırdıkları, inkar edilemez derecede çekici estetiktir.  Bu tür özellikler, Rehau alüminyum pencereleri güncel olarak çağdaş özelliklerde ve günümüzde sıklıkla tercih edilen yüksek yapılar için efektif ve mükemmel bir seçim haline getirir, hal böyle iken elbette şık tarzları dönem evlerini restore etmek için de uyarlanabilir.

  1. Uzun Ömürlü Olan Toz Boya Kaplamaları

Pencere iç ve dış çerçevelerini renklendirmek için gereken tipik folyolarla karşılaştırıldığında, toz kaplamanın ısıtma işlemi çok daha etkili ve güvenilirdir.  Bu, yalnızca alüminyum pencerelerde kullanılabilen bir renklendirme işlemidir.

  1. Doğası Gereği Güçlü Ama Hafif Yapı

Alüminyum, doğası gereği çok yüksek bir mukavemet / ağırlık oranına sahiptir. Bu avantajı ile alternatif pencere malzemelerine kıyasla oldukça büyük miktarlarda ve ağır olan camlara dayanmak için yapılarda daha az alüminyum kullanılması gerektiği anlamı taşımaktadır.
Çağdaş tarz, daha az hacimli çerçeveler ve daha efektif ve cömert cam yüzey alanları ile başarıyla korunur.

  1. Yüksek Yalıtım Seviyesi

Alüminyum pencereler, yüksek düzeyde termal tutma sağlama konusunda son yıllarda yapılan çalışmalar sonucunda haklı bir itibar kazanmıştır, bu da mekanı ısıtmak için daha az enerji ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir. Bu yalıtım avantajı esasen alüminyum pencerelerin, poliamid ara ve çok bölmeli iç çerçeveler gibi özel bazı detaylı ve ince tasarım öğelerini entegre edebilme üstün yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

  1. Hem Konut Hem de Ticari Uygulamalar İçin Uygun

Alüminyum doğramayı işletme olarak tercih etmek, hizmetlerinizi sadece iç sektörden değil, ticari sektörden de müşterilere açmak anlamına gelir. Alüminyum, minimalist çerçeveleri ve çok yönlülüğü nedeniyle yüksek apartmanlarda, yeni konut geliştirmelerinde ve perakende yapılarında kullanım için tercih edilen malzemedir.

  1. Yüksek Oranda Geri Dönüştürülebilir Malzeme

Alüminyum, geri dönüşümü en kolay metallerden biridir ve çevre dostu olarak karbon ayak izini azaltmak isteyen herkes için daha uygun bir seçimdir. Ortalama alüminyum pencerenizi üretmek için gereken enerjinin yalnızca %5’lik etkileyici bir miktarı, onu geri dönüştürmek için gereklidir; bu, daha yeşil etkili bir malzeme seçeneği oluşturmak için ürünün doğal enerji tasarrufu nitelikleriyle birleşir.

  1. Korozyona Dayanıklı

Bir çok alüminyum pencere ve kapı için yüksek su ve hava direnci standart bir avantaj olsa da, zaman içerisinde ek korozyona dayanıklı nitelikler, onları uzun ömürlü ve inanılmaz derecede düşük bakım yapılmasını sağlar.  Rehau Alüminyum doğrama sistemlerinde diğer malzemelerin aksine, şişme, çatlama ve çürüme kesinlikle mümkün değildir.

  1. Birden Çok Tasarım İçin Yapılandırılabilir

Oldukça geniş yelpazesi olan Sürgülü, döner ve kanatlı alüminyum pencereler, neredeyse akla gelebilecek tasarımsal anlamda herhangi bir şekle veya boyuta göre yapılandırılabilir. Tarzdan bağımsız olarak, hepsi olağanüstü güç, estetik ve enerji performansı ile yukarıda tartışılan pek çok avantajı sunma konusunda hala üstündür.
Alüminyum doğrama yapısı ile montajcılar, her proje talebini ve müşteri tercihini karşılama esnekliğine sahiptir.

  1. Daha İyi Işık Girişi İçin Temiz ve İnce Görüş Hatları

Alüminyum doğrama pencerelerin sürekli olarak sunduğu doğal olarak ince görüş hatlarının güzel bir etkisi de alanları aydınlatma yeteneğidir.  Özellikle ticari uygulamalar için olduğu kadar yerel uygulamalar için de faydalıdır, müşterilerin bir perakende alanını kolayca görebilmelerini sağlamak çok değerlidir ve alüminyum doğrama bu iş için mükemmel bir şekilde hazırlanmış bir faktördür.

Rehau Alüminyum Doğramalarında doğru seçimi yapmak için Windowsan olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için hızlı geri dönüş süreleriyle eşsiz bir kalite düzeyi sunarız.