PVC Çözümleri

rehau pencere

Isı ve ses yalıtımı yapılan pvc sistemlerini en kaliteli şekilde sunan firmamız çeşitli çözümler ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Rehau Türkiye olarak amacımız müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak ihtiyaçları en etkin şekilde karşılamaktır. Kapı ve pencere sistemlerini ister beyaz, ister ahşap görünümüne kavuşturarak çeşitli şekillerde kullanımınıza sunmaktayız. Yaptığımız ve ürettiğimiz ürünler tamamen tasarım harikası olup Türkiye standartları enstitüsüne uygun olarak üretilir. Hırsızlık gibi vakalara karşı özel üretim yaptığımız cam sistemleri kolay kırılmaz. Aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı ile dışarıda ki sesleri içeriye girmesini engeller ve ortamın kışın sıcak yazın olmasını sağlar. Kapı ve pencerelerde özel üretim yaparak kişilerin hayal ettiği ürünleri de tasarlayarak hayalleri gerçeğe dönüştürebiliyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Her türlü hizmeti bünyemizde barındırarak uzman ekibimiz ile çalışmalar göstermekteyiz. Rehau pencere sistemlerini de ön plana alarak pencerelerde farklılık yaratabilir ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlayabiliriz. Siz isteyin biz yapalım ilkesini benimseyerek tasarladığımız ürünler istediğiniz renklerde yapılabilir ve hizmetlerimiz bunlarla sınırlı kalmayıp aşağıdaki şekilde sıralanmıştır.

  • Panjur sistemleri
  • Dış cephe giydirme
  • Katlanabilir cam balkon sistemleri
  • Ahşap görünümlü pencere sistemleri
  • Zemin kaplama
  • Alüminyum doğrama

Gibi çeşitli hizmetlerimiz ile bütün pencere ve kapı sistemlerini çözüme kavuşturuyor ve kısa zamanda teslim yaparak hayallerinize kavuşmanızı sağlıyoruz. Biz rehau pvc olarak bütün hizmetleri karşılıyor ve pencere kapı sistemlerinin sorunlarını anında çözüyoruz.

Alüminyum Doğrama Bizden Sorulur

Alüminyum doğrama seçeneğimiz ile de kullanılan bölgeye alan genişliği yaratıyor ve kullanım alanını daha da kolaylaştırıyoruz. Rehau doğrama sisteminde katlanabilir cam balkon yaparak kullanılan alana gün ışığının rahat bir şekilde girmesini sağlıyor ve kapılarda kullandığımız camlar ile yağışların ve soğuk havaların içeri girmesini engelliyoruz.

Yaptığımız çalışmalar sayesinde kullandığınız alanda hem bir görsellik yaratıyor hem de sağlık açısından daha faydalı olan ürünleri sizlere sunuyoruz. Alüminyum doğramayı en etkin ve aktif şekilde kullanan firmamıza https://windowsan.com buradan ulaşabilir ve dilediğiniz zaman ister yenileme, ister baştan sistem oluşturma yapabilirsiniz.

Kapılarınız Daha Sağlam Daha Güvenli

Güvenli olan pvc sistemlerimiz kapılarda farklılık yaratarak çeşitli şekillerde tasarlar. Rehau kapı sistemimizde ister katlanabilir kullanın, ister kapının tamamının cam olmasını isteyin kısa zamanda teslim ederek isteklerinizi yerine getiriyoruz. Balkon kapılarının farklı olması alanın daha etkin kullanılmasını sağlarken aynı zamanda güneş ışığının tamamını gündüz içeriye almasını sağlar.

Böylece her kapı daha sağlıklı ve daha kullanışlı olarak karşınıza çıkar. İstediğiniz kapı ve pencere sistemlerini kullanabilir, renk seçenekleri ile farklılık yaratarak evinizde veya ofisinizde ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız isteklerinizi yerine getirmek için uzman ekibi ile çalışır. Kaliteli ürünlerimiz ile sizlere sunulan fırsatları değerlendirebilir ve hep daha iyisi için bizlere başvuruda bulunabilirsiniz.