Alüminyum Doğrama Ürünlerde Doğru Tercih

Alüminyum Doğrama Ürünlerde Doğru Tercih

Yaşam alanları için pek çok tercih edilen ürünler arasında alüminyum doğramalar bulunmaktadır. Türkiye’de 1989 yılından bu yana alüminyum doğrama ürünler üreten Rehau Alüminyum Doğrama Sistemleri için en etkili bayisi olarak en kaliteli ürünleri en uygun koşullarda sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Rehau Türkiye için çalışmalarımıza Alüminyum doğrama sistemleri içeren kapı, pencere ve diğer alüminyum doğrama ürünlerimiz ile yaşam alanlarında ısı ve ses yalıtım kalitesi yüksek ürünleri uzman kadromuz ve profesyonel işçilik anlayışımız ile üretiyoruz. Alüminyum doğrama ürünlerimizin kalitesi ve sağlamlığı TSE belgesi ile tescillenmiştir. Türkiye genelinde bulunan geniş servis ağımızla müşterilerimize en kaliteli hizmeti en kısa süreler içerisinde sunarak memnuniyetlerini kazanmak temel anlayışımız ve başarımızın nedeni olmuştur. Alüinyum Doğrama konusunda imalat sahamzdaki cihazlarımızın ve personelimizin kapasite olarak yeterliliği had safhadadır. Anahtar teslim ve montaj dahil olarak ürün ağırlığımız %60 oranında meskenlerin alüminyum doğrama (kapı, pencere gibi), kış bahçesi, katlanır cam sistemi, ışıklı pergola ve dış cephe giydirme ürünleri üzerine yapılmaktadır. Her türlü yaşam alanı için profesyonel kadromuz ile özel tasarımlar yapılmaktadır.

Alüminyum Doğrama Ürünlerimiz

Rehau alüminyum doğrama ürünlerimiz farklı yaşam alanlarına uygun ölçülerde imal edilmektedir. Windowsan markamız ile birlikte firmamız Öz İnşaat olarak 40 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimi ile ihtiyaç duyacağınız tüm alüminyum doğrama ürünleri ve aksesuarlar için özel ölçülerde üretim kapasitesine sahiptir. Windowsan 1.350 m2 fabrika kurulum alanına sahiptir ve üretmiş olduğumuz ürünler arasında;

 • Alüminyum Doğrama Pencere
 • Alüminyum Doğrama Kapı
 • Sürme Sistemler
 • Panjur
 • Alüminyum Doğrama Kış Bahçesi
 • Zemin Kaplama
 • Alüminyum Doğrama Muhtelif Ürünler
 • Cephe Giydirme
 • Alüminyum ve Cam Küpeşte
 • Pergola Sistemleri
 • Giyotin Sistemler
 • Alüminyum Doğrama Katlanır Cam Sistemleri

Yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünlerde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak özellikle ısı ve ses yalıtımı konusunda yüksek verimlilik ön planda tutulmuştur. Bununla birlikte ürünlerimizde mekânlara uygun renk ve tasarım yapılarak yapının görsel bütünlüğünü korumayı hedefliyoruz

.alüminyum doğrama

Rehau Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum doğrama kapı ve pencere sistemlerinde yüksek güvenlik sistemlerine sahiptir. Müşterilerimize kaliteli doğrama ürünler ile ısı ve ses yalıtımı sağlarken ürünlerimizin yüksek güvenliğe sahip olmasıyla daha güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz. Rehau alüminyum doğama pencere sistemlerinde özel tasarım açılma ve kilit sistemleri ile yaşam alanınızın konforunu artırıyoruz.

Pencere sistemlerimizde ısı ve ses yalıtımına sahip 70 mm derinliğe sahip, 5 odacıklı hava geçirmez, kar, yağmur ve sert hava koşullarına dayanıklı ürünlerimiz ayrıca hırsızlığa karşı yüksek dirence sahip kilit sistemlerine sahiptir. Alüminyum pencere sistemlerimiz farklı şekil, renk ve kanat açılım tasarımları ile yapıların bütünlüğünü koruyacak ve müşterilerimizin talebine uygun olarak üretilmektedir.

Rehau alüminyum doğrama kapı sistemleri yaşam alanlarınızın daha aydınlık ve ferah görünmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Kapı sistemlerimiz de yüksek ısı, ses yalıtımı özelliğine ve güvenlik kilitlerine sahiptir.Üretimini gerçekleştirdiğimiz kapı sistemleri veranda, teras, balkon ve bahçe çıkışları için yapı ölçülerine göre özel ölçülerde üretilmektedir. Teras ve balkon kapıları yeni veya eski binalara göre adapte edilerek kolay kullanım ve yüksek güvenlik sağlamaktadır. Özel tasarım alüminyum kapı sistemlerimiz ses ve ısı yalıtımı konusunda da tarafımızca garanti altındadır.