Kış Bahçesi Projelendirme Detayları

Kış Bahçesi Projelendirme Detayları

Windowsan, kış bahçelerinin inşası için yenilikçi, akılcı ve son derece çekici sistemler sunar. Malzeme seçimine, olası biçimlere, performans özelliklerine ve hatta en küçük ayrıntılara büyük özen gösterilen dikkatli tasarımlarını uzman mimarları tarafından gerçekleştirir. Tüm yapılar kışın zor şartlarına dayanacak biçimde yapılmıştır.
Kompakt ancak sağlam yapılara izin veren ve bol miktarda hafif yapılar sağlamak için camların da en verimlileri kullanılmaktadır.
Maksimum alan bırakan tamamen özel malzemeler ile efektif bir kış bahçesi tasarımı elde edilir. Aynı zamanda maksimum konfor ve rahat kullanım alanı için dış gürültüyü de azaltır.

kış bahçesi

Kış Bahçesi Tasarımlarında Minimalist Çizgiler

Minimalist tasarımları ve şeffaflık üzerindeki güçlü vurguları ile sizi fethedecek, böylece güneş enerjisiyle kış bahçesi olan cam evlerinizin saf ve parlak ışığının tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. İç mekanlar kişisel zevklere göre döşenerek kişiselleştirilebilir. Bir kış bahçesi, evin özel bir şekilde, rahatlatıcı bir mahremiyet içinde veya arkadaşlarla, yıldızlı bir güneşin tadını çıkararak yaşanabilecek bir parçasıdır.
Gökyüzünü izlemek veya kitap okumak, doğaya dalmış hissetmek ama aynı zamanda evin inzivası tarafından korunmak kış bahçeleriniz sunduğu imkanlardandır.
Windowsan kış bahçesi yapıların çevrelerine mükemmel bir şekilde uymasını sağlarken, iç mekanlar kişisel zevklere uyacak şekilde döşenerek kişiselleştirilebilir.
çevrelerine mükemmel bir şekilde uymasını sağlarken, iç mekanlar kişisel zevklere uyacak şekilde döşenerek kişiselleştirilebilir.