Kış Bahçesi Maliyetleri

Kış Bahçesi Maliyetleri

Alüminyum Kış Bahçesi kış bahçeleri, maliyet açısından yüksek kaliteli bir sert ağaç kış bahçesine benzer. Yapısal stabilite, hava ve termal performans standartları sağlayan fark, esas olarak modern genel görünüm ve tasarımdadır.

Kış Bahçeleri genellikle tamamen camlı bir çatıya sahiptir, düz pencere ve ikiye katlanır veya sürgülü kapı çerçeveleri üzerine kuruludur ve genellikle otomatik çatı havalandırmaları ve dış tentelere sahiptir. Maliyetler, tasarımın karmaşıklığına, detay ve teknik özelliklere, tentelere vb. bağlı olarak ve inşaat işleri hariç, basit çatı versiyonu için bile orta üst seviye cam balkon sistemi arasında bir yerdedir.

Kış Bahçesi Çözümlerimiz için Diğer Tasarım/Maliyet hususları :

Açıkçası, Kış Bahçeniz ne kadar büyükse, ölçek ekonomileri olsa da maliyeti o kadar yüksek olacaktır.
Süper büyük yapılar, örneğin uzanan yüzme havuzları, ek yapısal çelik çerçeveleme gerektirebilir, bu da aslında m2 başına toplam maliyeti artıracaktır.

Çoğu durumda, Kış Bahçeniz evinizin açık plan bir uzantısıdır ve alanın gündüz veya gece, tüm yıl boyunca ne çok sıcak ne de soğuk olması çok önemlidir. Tasarımcılarımızın mükemmel ortamı elde etmenize yardımcı olabileceği yer burasıdır. Norm olarak sadece Güneş Kontrol Camı kullanmak ya da her yerde panjur ve klima olması söz konusu değildir.

Çağdaş mimaride modern düşünce, mümkün olduğu kadar çok camı akıllıca kullanmaktır, böylece güneş enerjisi kışın mekanı ısıtır ve açıklıklar ve gölgelemeler kullanılarak alan yazın ferah ve serin olur. Biyo-iklim alanı olarak bilinir ve Kış Bahçesi bu sağlıklı ortamı elde etmeye başlamak için mükemmel bir yerdir.

Uzantınızın konumuna bakacağız, kışın güneş radyasyonunun alanınızı ısıtmasına nasıl izin verileceğini ve bunun tersine, en sıcakları telafi etmek için doğru dış tente gölgeleme seçimiyle yazın taze, serin havaya nasıl izin verileceğini öğreneceğiz. Uzmanlarımızdan destek almadan karar vermeyin.

https://windowsan.com