Rehau Kış Bahçesi

Rehau Kış Bahçesi

Yaptığı işlerle aldığı ödülleri kanıtlayan Rehau sistemleri artık firmamız aracıyla mekanlarınıza geliyor.
Yaşam alanlarında kullanılmak üzer son dönemde sıklıkla özellikle müstakil konutlarda ve cafe restoran gibi umuma açık mekanlarda tercih edilen kış bahçesi modelleri Rehau markası ekipmanları kullanılarak en güzel görsellikte ve ideal sağlamlığı birleştirerek uzun yıllar sahiplerine hizmet etmektedir. Bir terasın ya da bir balkonun kış bahçesine çevrilmesi tamamen aynı, REHAU sistemleri kış bahçesi ekseninde mükemmel uyum sağlar: düz, kemerli ya da çadır şeklinde çatıyla, istenen yerlerde kapılar ve pencerelerle ya da köşe dönüş ve karolaj camlı ürünler kullanarak efektif bir yaşam alanları başarı ile oluşturulmaktadır.

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişleterek mevcut bahçeyi bir şekilde mekanın içine dahil etmektedir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar. Rehau Kış Bahçesi Sistemi dilerseniz bir terası, dilerseniz bir balkonu kapatmak söz konusu olursa bile içerdiği yüksek kaliteli malzeme ve uzman ustalarımız sayesinde en efektif biçimde tasarlanarak kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar.

Rehau Kış Bahçesi Özellikleri

 • Entegre PVC pencere ve kapı elemanlı, termik ayrımlı alüminyum profillerden oluşan, kendini taşıyan iskelet
 • Tüm yıl boyunca yaşamak amacıyla veya ticari amaçla kullanılabilir
 • 36 kış bahçesi temel tipleri için ölçüye göre imal edilen yapı setleri
 • Termik ayrımlı sütun ve kirişler sayesinde iyi ısı yalıtımı ve ısı köprülerinin önlenmesi
 • Tüm REHAU pencere sistemleri ile uyumlu
 • “Oturma Bahçeleri Meslek Birliği”nin kriterleri ile uyumludur
 • Terleme yapmayan köşe dönüş çözümleri

Rehau Kış Bahçesi Tasarım Avantajları

 • Hazır yapı elemanları: delikler, presleme ve vida kesikleri atölyede hazırlanmış olarak sevkedilir.
 • Kolon ve kirişlerdeki hazır contalar sayesinde hızlı montaj
 • Elemanlardaki mandallar sayesinde kapı ve pencere elemanlarının kolay yerleştirilmesi
 • Kesintisiz yerleştirilebilir çatı eğimi

Kış Bahçesinin Faydaları

Yapı unsurları arasında yer alan kış bahçesi, gerek bahçeli müstakil evlerde gerekse de ticari kurumların dış cephelerinde tercih edilmektedir. Bilhassa cafe tarzındaki kuruluşlar bu yönteme sıklıkla başvurmaktadır. Son dönemlerde adı sıklıkla duyulan kış bahçesinin faydaları şu şekildedir:

Rahat Ortam: Rahatlık unsuru kış bahçeleri için Rehau ürünlerinde ilk planda yer almaktadır. Kışın soğuk hava ve yağıştan koruyan kış bahçesi, rüzgarlı havalarda da önemli bir yapıdır. Dışarının ortamından her mevsimde faydalanmak isteyenler için büyük bir konfor sunmaktadır.

Ergonomik Yapı: Günümüzde kış bahçesinin faydaları arasında Rehau ürünlerinin ergonomik yapısı yer almaktadır. Özetle, kötü hava şartlarında camla çevrilen ve çelik kullanılan bu yapılar koruma sağlarken, yaz döneminde katlanabilir cam kullanılması durumunda yine rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

Extra Kullanım Alanı: Daha çok ticari işletmelerin tercih ettiği daha fazla kullanım alanı sunan kış bahçesi, müşterilerin rahat etmesini sağlamaktadır. Mevsim her ne olursa olsun dış etkenlerden koruyan bu yapılar dış kısımlarda daha fazla oturma alanı oluşturmaktadır.

Uzun Ömür: Kış bahçesinin faydaları arasında Rehau ekipmanlarının uzun ömürlü olması da çok önemli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yapıyı bir kere doğru ürün ve kaliteli işçilik ile yaptırmanız durumunda neredeyse sınırsız kullanım süresinden faydalanabilirsiniz. Kış bahçesine dış etkenlerden dolayı zarar gelmesi durumunda kısa sürede onarabilir ve ilk günkü verimle kullanabilirsiniz.

Kış bahçesi yaptırmayı düşünen kişiler Rehau ürünleri kombinasyonları ile yapılarına en uygun olan modeli tercih edebilir ve bu mükemmel mekanların tadını çıkarabilirler.

Kış Bahçesi Dekorasyonu

Kış bahçelerinin yapılması mekan için tek başına yeterli olan bir husus değildir. Rehau markasının kış bahçeleri ayrıca mekan tasarımlarının yapılması ve konseptinin de sağlanması gerekir. Bunlar tamamlanmadığı durumlarda ise tam olarak tasarım görsel ve kalite anlamında eksiklik arz ederek faydalı olmayacaktır. İşte sizler için bu kolaylığı da sağlayan Windowsan Öz İnşaat, kış bahçesi dekorasyonu oluşturan yegane firmadır. Proje başlangıcı aşamasındaki yapımdan sonra başlayan konsept tasarımlarıyla birlikte, bahçelerinizin en iyi hali alması sağlanması için en uygun alternatifler ile birlikte değerlendirmeler yapılmaktadır. Kış bahçesi tasarımı yaptırmak isteyen ve Rehau ürünleri ile bunun en güzel halinde olmasını isteyen kişiler mutlaka bizlerden öneri ve yardım almalıdır.
Unutmadan,bu kış bahçelerine izolasyonda yapılmakta ve oldukça konforlu yerlere dönüştürülmesi sağlanmaktadır. Mekan için en iyisini düşünen ve bunu hayata geçirmek isteyen kişiler için bu yüzden Rehau kış bahçesi lternatifinden daha iyi bir seçenek bulması neredeyse imkansızdır. M2 fiyatına göre belirlenen ücretler en uygun olacak şekilde belirlenir.
Kış bahçesi yapılmadan önce kurulması planlanan yerde bir keşif sağlanarak, fiyat ve model uygunlukları hakkında bilgi verilmesi. bu şekilde daha uygun tasarımlı mekanların oluşturulması ve mekandan maksimum verim alınması sağlanabilir.