PVC Ürünlerde Doğru Tercih

Yaşam alanları için en fazla tercih edilen ürünler arasında PVC doğramalar yer almaktadır. Türkiye’de 1989 yılından bu yana PVC doğrama ürünler üreten Rehau PVC olarak en kaliteli ürünleri en uygun koşullarda sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Rehau Türkiye olarak PVC kapı, pencere ve diğer doğrama ürünlerimiz ile yaşam alanlarında ısı ve ses yalıtım kalitesi yüksek ürünler yapıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ve sağlamlığı TSE belgesi ile tescillenmiştir. Türkiye genelinde bulunan geniş servis ağımızla müşterilerimize en kaliteli hizmeti en kısa süreler içerisinde sunarak memnuniyetlerini kazanmak temel felsefemiz olmuştur. Rehau Türkiye olarak ürün ağırlığımız %60 oranında meskenlerin doğrama (kapı, pencere gibi), kış bahçesi, katlanır cam sistemi, ışıklı pergola ve dış cephe giydirme ürünleri üzerine yapılmaktadır. Her türlü yaşam alanı için profesyonel kadromuz ile özel tasarımlar yapılmaktadır.

Rehau PVC Ürünler

Rehau doğrama ürünlerimiz farklı yaşam alanlarına uygun ölçülerde imal edilmektedir. Firmamız 40 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimi ile ihtiyaç duyacağınız tüm doğrama ürünleri ve aksesuarlar için özel ölçülerde üretim kapasitesine sahiptir. Rehau 1.350 m2 fabrika kurulum alanına sahiptir ve üretmiş olduğumuz ürünler arasında;

 • Pencere
 • Kapı
 • Sürme Sistemler
 • Panjur
 • Kış Bahçesi
 • Zemin Kaplama
 • Alüminyum Doğrama
 • Cephe Giydirme
 • Alüminyum ve Cam Küpeşte
 • Pergola Sistemleri
 • Giyotin Sistemler
 • Katlanır Cam Sistemleri

Yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünlerde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak özellikle ısı ve ses yalıtımı konusunda yüksek verimlilik ön planda tutulmuştur. Bununla birlikte ürünlerimizde mekânlara uygun renk ve tasarım yapılarak yapının görsel bütünlüğünü korumayı hedefliyoruz.

Rehau Doğrama Sistemleri

Rehau kapı ve pencere sistemlerinde yüksek güvenlik sistemlerine sahiptir. Müşterilerimize kaliteli doğrama ürünler ile ısı ve ses yalıtımı sağlarken ürünlerimizin yüksek güvenliğe sahip olmasıyla daha güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz. Rehau pencere sistemlerinde özel tasarım açılma ve kilit sistemleri ile yaşam alanınızın konforunu artırıyoruz.

Pencere sistemlerimizde ısı ve ses yalıtımına sahip 70 mm derinliğe sahip, 5 odacıklı hava geçirmez, kar, yağmur ve sert hava koşullarına dayanıklı ürünlerimiz ayrıca hırsızlığa karşı yüksek dirence sahip kilit sistemlerine sahiptir. Pencere sistemlerimiz farklı şekil, renk ve kanat açılım tasarımları ile yapıların bütünlüğünü koruyacak ve müşterilerimizin talebine uygun olarak üretilmektedir.

Rehau kapı sistemleri yaşam alanlarınızın daha aydınlık ve ferah görünmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Kapı sistemlerimiz de yüksek ısı, ses yalıtımı özelliğine ve güvenlik kilitlerine sahiptir. Kapı sistemleri veranda, teras, balkon ve bahçe çıkışları için yapı ölçülerine göre özel ölçülerde üretilmektedir. Teras ve balkon kapıları yeni veya eski binalara göre adapte edilerek kolay kullanım ve yüksek güvenlik sağlamaktadır. Özel tasarım kapı sistemlerimiz ses ve ısı yalıtımı konusunda da tarafımızca garanti altındadır.