Pencere ve Kapı Sistemleri

Pencere ve kapı sistemlerinin güvenilir olması aynı zamanda şık durması herkes için önem arz eder. Kaliteli malzemelerden oluşan pencere ve kapı sistemlerinin yapım aşamasını en aktif ve hızlı şekilde gerçekleştiren firmamız rehau türkiye sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. PVC çözümlerini en etkili şekilde yerine getiren firmamız ihtiyaçlara yönelik bütün talepleri yerine getirir. Evlerin ve ofislerin veya olası bütün mekânların pencereleri rehau pencere ile yapılmakta ve istenilen bütün talepleri karşılamaktadır. Aynı zamanda pencerelerde istenilen renk ve biçimler yapılarak talepler en iyi biçimde karşılanır.

Isı ve Ses Yalıtımı Yapıyoruz

Hizmetlerimiz sayesinde istenilen bütün talepler karşılanırken aynı zamanda mekânın içerisine huzuru da yerleştiriyoruz. Isı ve ses yalıtımı ile büyük avantajlara sahip olan mekânlar sizler için vazgeçilmez bir tercih sebebi olacaktır. Isı ve ses yalıtımı ile sunduğumuz avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir.

  • Isı yalıtımı ile enerji verimliliği sağlanır.
  • Isı yalıtımı ısı hareketlerinin önüne geçeceği için malzemelerde oluşacak bozulmaları engeller.
  • Isı yalıtımı sayesinde mekanlar kışın sıcak ve yazın serin kalacaktır. Bu sayede enerji tasarrufları da sağlanacaktır.
  • Ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelecek olan şehrin gürültüsü evin içerisine gelmesini engelleyecektir.
  • Aynı şekilde de içeriden gelecek olan sesleri en aza indirerek evdeki seslerin diğer binalara gitmesi önlenecektir.

Birçok avantajı olan ısı ve ses yalıtımını kapı ve pencere sistemlerimizi kurarken yapıyor ve kullandığımız malzemelerimiz ile kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz.

Neler Sunuyoruz?

Bizler rehau pvc olarak hayatlarınıza dokunmayı sağlıyor ve mekânlarınız da görselliği ön plana çıkararak aynı zamanda alanları en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. PVC ile ilgili bütün sorunlarınıza çözüm buluyor ister kapı ister pencere isterseniz de bahçelerinizde değişiklik yapıyoruz.

Mekânlarda pvc sistemlerinin kullanım alanına bağlı olarak tercih ediyor ve gerek sürme sistemler gerekse katlanabilir cam sistemleri kullanıyoruz. Bu da sizlere alanınızı en etkin şekilde kullanma olanağı tanır. Hizmetlerimiz bunlar ile sınırlı kalmayıp, kış bahçesi, zemin kaplama gibi işlemleri de kısa zamanda teslim ediyoruz. Her zaman rehau doğrama işlemlerini doğru yerlerde analiz yaparak kullanıyor cephelerinizin genişlemesini sağlıyoruz.

Katlanabilir ve Tam Cam Kapılar

Evlerde sürekli tercih edilen balkon kapılarını rehau kapı kalitesi ile sunmaktayız. Kapılarda kullandığımız tam cam kapılar ile ortamın ferah olması için çaba göstermekteyiz. Tam cam kapılar sayesinde evinize rahatlıkla güneş ışığı girebilecek ve dilediğiniz zaman soğuk havanın içeriye girmesini sağlamadan güneş ışığından yararlanabileceksiniz.

Ürettiğimiz katlanabilir kapı sistemleri ile de alanınızı en etkin şekilde kullanabilecek ve iki taraflı açma sistemlerimiz ile de şık bir tasarıma kavuşacaksınız. Renk seçeneklerini sizin belirleyeceğiniz yeni tasarımları kullanabilir ve evinize en çok yakışan pvc sistemlerini kullanarak hayatınızda değişiklik yapabilir ve ferah ortamlar sağlayabilirsiniz.